X-Man - Black monster dong - černé XXL dildo

Kód: 64675
Značka: Belgo prism
1 195 Kč
Skladem
Černé XXL dildo s měkkým povrchem o použitelné délce 22 cm a průměru až 6,5 cm, osloví zejména zkušenější uživatele, kteří již znají své potřeby. XXL Dildo je na svém povrchu mírně vrásčité, po zmáčknutí středně měkké s ohebnou konstrukcí (avšak při postavení se nepřevažuje). Na konci dilda pak nalezneme varlata, která přecházejí v podstavec. Dildo, představuje poctivý kus erotické pomůcky o váze 1,2 Kg Péče a údržba: výrobky z latexového materiálu vyžadují vyšší péči – při čištění používejte antibakteriální mýdlo nebo speciální desinfekční prostředky pro erotické pomůcky. Možno užívat s lubrikačními gely na vodní bázi či silikonové bázi. Parametry produktu: Délka: 26 cm (z toho 22 cm použitelná pro penetraci) Průměr: 6,5 cm Materiál: latex (též známý jako guma nebo kaučuk)

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Černé XXL dildo s měkkým povrchem o použitelné délce 22 cm a průměru až 6,5 cm, osloví zejména zkušenější uživatele, kteří již znají své potřeby.
XXL Dildo je na svém povrchu mírně vrásčité, po zmáčknutí středně měkké s ohebnou konstrukcí (avšak při postavení se nepřevažuje). Na konci dilda pak nalezneme varlata, která přecházejí v podstavec.
Dildo, představuje poctivý kus erotické pomůcky o váze 1,2 Kg


Péče a údržba:
výrobky z latexového materiálu vyžadují vyšší péči – při čištění používejte antibakteriální mýdlo nebo speciální desinfekční prostředky pro erotické pomůcky. Možno užívat s lubrikačními gely na vodní bázi či silikonové bázi


Parametry produktu:
Délka: 26 cm (z toho 22 cm použitelná pro penetraci)
Průměr: 6,5 cm
Materiál: latex (též známý jako guma nebo kaučuk)

jedná se o přírodní látku, vyráběnou z kaučuku, která patřila mezi první materiály při výrobě erotických pomůcek až do dnes. Mezi její vlastnosti patří tvrdost a tuhost. Latex u některých jedinců může vyvolávat alergické reakce – např. na běžné latexové kondomy.

Značka: Belgo Prism, Holandsko