We - Vibe Smile - párový vibrátor

Kód: 65390
1 489 Kč
Skladem
Párový vibrátor We-Vibe Sweet Smile potěší partnera i Vás společně.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Párový vibrátor We-Vibe Sweet Smile, potěší partnera i Vás společně. Menší část vložte do vagíny, zatímco druhá větší část zůstává venku a dráždí Váš klitoris. Vibrátor má dva samostatné výkonné motorky, kdy v každé části vibrátoru je ukryt jeden. Tato pomůcka nabízí 7 vibračních programů, ze kterých si jistě vyberete Váš oblíbený. Unikátní tvar opravdu skvěle kopíruje tělo a drží na svém místě. We-vibe se vždy mohl pochlubit nejpříjemnějšími a nejluxusnějšími materiály výrobků a je to tak i u této pomůcky. Vibrátor je vyroben z jemného, nejkvalitnějšího lékařského silikonu. Jeho povrch hladí pokožku a je velmi příjemný při styku. We - Vibe můžete využít i samostatně jako dámský masturbátor.

Snadné dobíjení pomocí USB kabelu
konektor zasunete do určené zdířky na těle pomůcky. Vibrátor se ovládá pomocí skrytého tlačítka, které je umístěné na větší části těla hračky. Dlouhým stiskem tlačítka vibrátor zapnete a vypnete, krátkým stiskem přepínáte mezi vibračními programy. We-Vibe Sweet Smile je voděodolný, takže jej můžete omýt pod tekoucí vodou, či použít k dráždění ve sprše. Nepotápějte ho však do vody. Používejte pouze s lubrikačními gely na vodní bázi.

 

Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Hmotnost: 48 gramů
Rozměry zakončení na G-bod: 2,8 cm
Rozměry zakončení na klitoris: 3,8 cm
Výška podkovy: 4,8 cm

Doba vibrací: až 90 minut
Doba nabíjení: cca minimálně 2 hodiny

Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.