Vibro-Cock Ring - Erekční smyčka s vibrační patronkou

Kód: 63639
Značka: You2Toys
249 Kč
Skladem

Erekční smyčka s vibrační patronkou z kvalitního silikonového materiálu. Velmi rychlé a jednoduché použití – stačí nasadit na penis, utáhnout do požadovaného přiškrcení a erekce zůstane pevnou. Pro vyšší stimulaci Vašeho protějšku je erekční smyčka vybavena vibrační patronkou skrytou v kapse s dráždivými výstupky. Pokaždé kdy bude penis ve vagíně, prožije partnerka intenzivní masáž klitorisu. Vibrační patronku lze kdykoliv vyjmout a použít samostatně, například pro samotné dráždění klitorisu. Průměr: 5 cm Pohon: 2x LR48 Materiál: silikon Značka: You2toys, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Erekční smyčka s vibrační patronkou z kvalitního silikonového materiálu. Velmi rychlé a jednoduché použití – stačí nasadit na penis, utáhnout do požadovaného přiškrcení a erekce zůstane pevnou.

Pro vyšší stimulaci Vašeho protějšku je erekční smyčka vybavena vibrační patronkou skrytou v kapse s dráždivými výstupky. Pokaždé kdy bude penis ve vagíně, prožije partnerka intenzivní masáž klitorisu.

Vibrační patronku lze kdykoliv vyjmout a použít samostatně, například pro samotné dráždění klitorisu.

 

Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

 


Parametry produktu:
Průměr: 5 cm
Pohon: 2 x LR48
Materiál: silikon

vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný, stejně tak rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Vzhledem k mnoha variantám nelze stanovit přesné složení. S naprosto čistým silikonem (100% lékařský silikon), se setkáme především u renomovaných značek. Tento druh pro svou absolutní nezávadnost a kvality se často používá v lékařství (např. v chirurgii). Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: You2toys, Německo