Vibrátor Pascha

Kód: 63752
Značka: You2Toys
599 Kč
Dočasně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

XXL vibrátor o délce 23 cm pro náročnější ženy. Realisticky vymodelovaný žalud s předkožkou, včetně vystouplých dráždivých žilek, poskytuje účinnou stimulaci během intimních chvilek. Ovládání vibrací je pohotové na spodní straně vibrátoru, kde pomocí kolečka regulujeme požadovanou intenzitu. Délka: 23 cm Průměr: 3 – 3,5 cm Pohon: 2x AA baterie Materiál: soft skin Značka: You2toys, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

XXL vibrátor o délce 23 cm pro náročnější ženy. Realisticky vymodelovaný žalud s předkožkou, včetně vystouplých dráždivých žilek, poskytuje účinnou stimulaci během intimních chvilek. Ovládání vibrací je pohotové na spodní straně vibrátoru, kde pomocí kolečka regulujeme požadovanou intenzitu.
 

Péče a údržba:
výrobky z TPR omýváme antibakteriálním mýdlem nebo desinfekčními prostředky pro erotické pomůcky. Uložíme-li pomůcku na delší dobu, je třeba napudrovat speciálním pudrem nebo kukuřičným škrobem. Povrch je také citlivý na jiné materiály a proto je třeba ukládat pomůcku samostatně. Používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 23 cm
Průměr: 3 – 3,5 cm

Pohon: 2 x AA (tužkové baterie)
Materiál: soft skin (TPR)

termoplastická guma je svým povrchem a vlastnostmi velice podobná lidské pokožce. Povrch je obecně měkký, hedvábný a drží stabilní teplotu. Často jej nalezneme u erotických pomůcek, které mají za úkol podpořit realistické pocity při užívání. Při výrobě se TPR různě kombinuje se silikony a dalšími složkami. Vznikají tak patentované materiály jako Love Clone, Super skin, Cyber skin, apod. které se předhánějí v poskytnutí co nejrealističtějších zážitků.

Značka: You2Toys, Německo