Vibrátor Mini Rabitt

Kód: 43417
279 Kč
Skladem
Představitel z oblasti kompaktních vibrátorů na klitoris z měkkého gelového materiálu s výstupkem pro účinné dráždění a masáž klitorisu. Vibrace a jejich intenzitu ovládáte pohotově, pomocí otočného kolečka na patce vibrátoru. Kompaktní rozměry Měkký gelový materiál, snadno čistitelný Výstupek pro dráždění klitorisu Plynulé ovládání intenzity vibrací Péče a údržba: výrobky z gelového materiálu vyžadují vyšší péči – při čištění používejte antibakteriální mýdlo nebo speciální desinfekční prostředky pro erotické pomůcky. Výrobek skladujte mimo dosah ostatních erotických pomůcek a v temnu (UV záření urychluje jejich stárnutí). Častým používáním gelové pomůcky na povrchu zmatní – pro obnovu do původního stavu používejte silikonové lubrikanty. Možno užívat i s lubrikačními gely na vodní bázi. Parametry produktu: Délka: 14 cm (z toho 8 cm použitelná délka pro zavedení) Délka výstupku na klitoris: 3 cm Průměr: 3,2 cm Pohon: 2 x AAA (mikrotužkové baterie) Materiál: gel materiál ze skupiny PVC, na který byla aplikována speciální technologie měkčení. Díky tomuto způsobu zpracování, se s ním můžeme setkat v mnoha tvarech, barvách a tuhostech. Samotný povrch je obecně velice příjemný a měkký na dotek. Gelový materiál vyniká svou specifickou vůní, která se postupem času eliminuje. Značka: Seven Creations, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Představitel z oblasti kompaktních vibrátorů na klitoris z měkkého gelového materiálu s výstupkem pro účinné dráždění a masáž klitorisu.
Vibrace a jejich intenzitu ovládáte pohotově, pomocí otočného kolečka na patce vibrátoru.

  • Kompaktní rozměry
  • Měkký gelový materiál, snadno čistitelný
  • Výstupek pro dráždění klitorisu
  • Plynulé ovládání intenzity vibrací


Péče a údržba:
výrobky z gelového materiálu vyžadují vyšší péči – při čištění používejte antibakteriální mýdlo nebo speciální desinfekční prostředky pro erotické pomůcky. Výrobek skladujte mimo dosah ostatních erotických pomůcek a v temnu (UV záření urychluje jejich stárnutí). Častým používáním gelové pomůcky na povrchu zmatní – pro obnovu do původního stavu používejte silikonové lubrikanty. Možno užívat i s lubrikačními gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 14 cm (z toho 8 cm použitelná délka pro zavedení)
Délka výstupku na klitoris: 3 cm
Průměr: 3,2 cm
Pohon: 2 x AAA (mikrotužkové baterie)
Materiál: gel

materiál ze skupiny PVC, na který byla aplikována speciální technologie měkčení. Díky tomuto způsobu zpracování, se s ním můžeme setkat v mnoha tvarech, barvách a tuhostech. Samotný povrch je obecně velice příjemný a měkký na dotek. Gelový materiál vyniká svou specifickou vůní, která se postupem času eliminuje.

Značka: Seven Creations, Německo