Venušiny kuličky Joyballs Secret Black & Black

Kód: 62368
Značka: JOYdivision
432 Kč
Skladem
Luxusní Venušiny kuličky od renomovaného německého výrobce Joydivision z řady Joyballs Secret. Na první pohled Vás zaujmou ergonomickým tvarem a při prvním doteku měkkým a příjemným materiálem. Jednotlivé kuličky jsou navrženy pro snadné zavedení / vyvádění a příjemné nošení. Jednotlivé kuličky jsou elasticky propojeny a zakončeny diskrétní šnůrkou pro snadné vyvedení a hlavně uschování. To umožnuje nosit kuličky takřka kdekoliv. Venušiny kuličky byly vyrobeny a zároveň testovány v Německu, kde získali nejvyšší ocenění bezpečnostních a hygienických standardů (TÜV). Součástí balení je také luxusní pouzdro v podobě diskrétního cestovního sáčku a vzorek lubrikačního gelu Aquaglide zdarma.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Luxusní Venušiny kuličky od renomovaného německého výrobce Joydivision z řady Joyballs Secret. Na první pohled Vás zaujmou ergonomickým tvarem a při prvním doteku měkkým a příjemným materiálem.
Jednotlivé kuličky jsou navrženy pro snadné zavedení / vyvádění a příjemné nošení. Jednotlivé kuličky jsou elasticky propojeny a zakončeny diskrétní šnůrkou pro snadné vyvedení a hlavně uschování. To umožnuje nosit kuličky takřka kdekoliv.
Venušiny kuličky byly vyrobeny a zároveň testovány v Německu, kde získali nejvyšší ocenění bezpečnostních a hygienických standardů (TÜV).
Součástí balení je také luxusní pouzdro v podobě diskrétního cestovního sáčku a vzorek lubrikačního gelu Aquaglide zdarma.

  • Vysoce kvalitní zpracování
  • TÜV certifikace
  • Vysoce kvalitní materiál
  • V balení naleznete diskrétní cestovní sáček a vzorek lubrikačního gelu
  • Reprezentativní dárkové balení

Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Průměr: 3,3 cm
Váha: 85 g
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii.   
Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.


Značka: Joydivision, Německo