SVAKOM Vicky - Excelentní masér prostaty

Kód: 65267
Značka: Svakom
1 199 Kč
Skladem
SVAKOM představuje první anální kolík / vibrátor na dálkové ovládání s hřejivou funkcí, který lze nalézt trhu s erotickými pomůckami. Výkonný vibrační motorek s velmi tichým chodem, včetně diskrétního dálkového ovladače, umožnuje hrátky na veřejnosti, včetně testu sebeovládání. Primo je zcela voděodolné a tak šíři různých her, se meze nekladou. Díky svým rozměrům lze využít jak vaginálně pro masáž bodu G, tak i análně pro masáž prostaty. Zajímavou až orgastickou kombinací, může být sepnutí vibrací včetně funkce vyhřívání – vše lze ovládat komfortně, pomocí dálkového ovladače. Programová výbava Vibrační výbava je dostatečná v podobě 5 programů, kdy každý lze regulovat v 5 intenzitách vibrací. Za zmínku stojí také velice tichý chod, který patří k nejtišším mezi vibrátory, při zachování úctyhodného výkonu. Funkce a ovládání Ovládání je velmi jednoduché a logické. Ovládací panel na dálkovém ovladači má vystouplá tlačítka, která lze nahmatat i v kapse. horní tlačítko – stisknutím zapínáme funkci vyhřívání na 38˚C, opětovným stiknutím ji vypínáme prostřední tlačítko – stiskem po 2 sec. zapínáme vibrátor, dalšími stisky volíme mezi vibračními programy. Dalším stiskem po dobu 2 sec. vibrátor vypínáme spodní tlačítko – regulujeme intenzitu vibrací jednotlivých programů ​ Balení obsahuje: 1 x vibrátor Primo dálkové ovládání baterie do dálkového ovládání látkové pouzdro pro úschovu dobíjecí kabel (USB) reprezentativní balení Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi. Parametry produktu: Délka: 12 cm Průměr: 2,6 cm Váha: 86 g Doba do úplného nabití: 2 hod. Max. doba nepřetržitého provozu na plné nabití: 1 hod. Typ baterie: lithium polymerová baterie Typ baterie do dálového ovládání: CR 2032 (součástí balení) Kapacita baterie: 400 mAh Materiál: 100% lékařský silikon

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Moderní masér prostaty v elegantním provedení, od renomované značky Svakom. Ergonomický design maséru, nabízí snadný průnik a efektivní stimulaci prostaty. Dva výkonné, rezonující a přesto tiché motory, umístěné na špice a v dolní části maséru, se starají o nejvyšší slast. Díky univerzálnímu použití si na své přijdou i dámy, které lehce najdou bod G. Vše volíme a ovládáme pomocí dálkového ovladače. 
 

Programová výbava
Vibrační výbava je dostatečná v podobě 5 programů, kdy každý lze regulovat v 5 intenzitách vibrací. Za zmínku stojí také velice tichý chod, který patří k nejtišším mezi vibrátory, při zachování úctyhodného výkonu. 

Funkce a ovládání
Ovládání je velmi jednoduché a logické. Ovládací panel na dálkovém ovladači má jedno tlačítko, která lze nahmatat i v kapse.

  • stiskem po 2 sec. zapínáme vibrátor
  • dalšími stisky volíme mezi vibračními programy
  • dalším stiskem po dobu 2 sec. vibrátor vypínámeVlastní akumulátor
Vibrátor disponuje vlastním dobíjecím akumulátorem, který se může pyšnit jednou z nejdelších výdrží na trhu ve své třídě. Baterie o kapacitě 450mAh vydrží nepřetržitý chod po dobu 2 hodin. Samotné nabití akumulátoru pak trvá pouhou 1 hod.

 

Balení obsahuje:

  • 1 x vibrátor Vick
  • dálkové ovládání
  • baterie do dálkového ovládání
  • látkové pouzdro pro úschovu
  • dobíjecí kabel (USB)
  • reprezentativní balení


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Použitelná délka: 10 cm
Průměr: 2,6 cm
Váha: 82 g
Doba do úplného nabití: 1 hod.
Max. doba nepřetržitého provozu na plné nabití: 2 hod.
Typ baterie: lithium polymerová baterie

Typ baterie do dálového ovládání: CR 2032 (součástí balení)
Kapacita baterie: 450 mAh
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: SVAKOM DESIGN, USA