Stoys Passion blue - venušiny kuličky s tichou vibrací

Kód: 64733
Značka: SToys
389 Kč
Skladem
Venušiny kuličky s hladkým a dobře kluzným povrchem, pro každodenní trénínk svalů pánevního dna. Všechny části jsou zaoblené a díky jednolitému provedení, neobsahují žádná „zákoutí“, která by dřela, či poskytovala zázemí nežádoucím bakteriím. Jako ostatní venušiny kuličky, tak i tento výrobek obsahuje vnitřní kovovou kuličku, která při sebemenším pohybu naráží na vnitřní stěnu a šíří tak pronikavé vibrace, které stimulují stahování svalů. Díky speciální úpravě vnitřních pouzder, je každý zvuk z nárazu tlumený a umožnuje tak diskrétní nošení i na veřejnosti. Diskrétní / tiché šíření vibrací Hladký povrch Dvě menší kuličky uvnitř, pro stimulaci při pohybu Díky jednolité struktuře jsou perfektně omyvatelné Praktické poutko Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi. Parametry produktu: Délka včetně poutka: 18,5 cm (z toho 10,5 cm délka obou kuliček) Průměr kuliček: 3,4 a 3,6 cm Materiál: 100% lékařský silikon

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Venušiny kuličky s hladkým a dobře kluzným povrchem, pro každodenní trénínk svalů pánevního dna. Všechny části jsou zaoblené a díky jednolitému provedení, neobsahují žádná „zákoutí“, která by dřela, či poskytovala zázemí nežádoucím bakteriím.
Jako ostatní venušiny kuličky, tak i tento výrobek obsahuje vnitřní kovovou kuličku, která při sebemenším pohybu naráží na vnitřní stěnu a šíří tak pronikavé vibrace, které stimulují stahování svalů. Díky speciální úpravě vnitřních pouzder, je každý zvuk z nárazu tlumený a umožnuje tak diskrétní nošení i na veřejnosti.  

  • Diskrétní / tiché šíření vibrací
  • Hladký povrch
  • Dvě menší kuličky uvnitř, pro stimulaci při pohybu
  • Díky jednolité struktuře jsou perfektně omyvatelné
  • Praktické poutko


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

 

Parametry produktu:
Délka včetně poutka: 18,5 cm (z toho 10,5 cm délka obou kuliček)
Průměr kuliček: 3,4 a 3,6 cm
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: SToys, Německo