Stoys Love Ball Set - sada Venušiných kuliček s tichou vibrací

Kód: 64649
Značka: SToys
489 Kč
Skladem
Venušiny kuličky ze silikonového materiálu, který je příjemný nejen na dotek, ale rychle se přizpůsobí teplotě Vašeho těla.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Sada kvalitních Venušiných kuliček pro trénování pánevního dna. V sadě naleznete pro postupné trénování jednu Venušinu kuličku o váze 40g a dále dvě klasické Venušiny kuličky o celkové váze 65g.

Samotné kuličky jsou vyrobené z velmi příjemného silikonového materiálu, ve tvaru, který nejen usnadňuje snadnou aplikaci, ale způsobuje i příjemnou stimulaci během nošení. Kuličky jsou jednolité zakončené poutkem pro snadné vyjmutí, takže neposkytují žádná zákoutí či drobné „škvírky“, které by znesnadňovali či prodlužovali jejich následnou hygienickou údržbu.

Uvnitř každé kuličky se nachází další drobná kulička, která při sebemenším pohybu naráží o stěny a šíří tak vibrace. Na rozdíl od ostatních kuliček je však tento pohyb poměrně dobře odhlučněn a umožnuje tak nanejvýš diskrétní nošení i na veřejnosti (např. oproti Venušiným kuličkám z ABS materiálu, které při každém nárazu, vydávají pronikavější zvuky)

  • Tišší vibrace díky "odhlučnění" stěn
  • Výhodná sada pro postupné trénování
  • Tvar vhodný i pro uplné začátečnice - velmi snadná aplikace
  • Díky jednotné struktuře jsou perfektně omyvatelné
  • Praktické poutko


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

 

Parametry produktu:
Venušina kulička:
délka kuličky: 5 cm
délka poutka: 9 cm
průměr kuličky: 3,4 cm
celková délka: 14 cm
váha: 40g

Venušiny kuličky:
délka kuličky: 5 cm
délka poutka: 9 cm
průměr kuličky: 3 cm
celková délka: 19 cm
váha: 60g

Materiál: 100% lékařský silikon
prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: SToys, Německo