SToys Gypsy - dráždivý vibrátor

Kód: 64367
Značka: SToys
689 Kč
Skladem
Vibrátor s výstupkem na bod G a četně nopkovaným povrchem pro intenzivní dráždění poševních stěn. Při pohybech vibrátoru budou nopky umístěné na horní straně těla, intenzivně masírovat vaginální stěny, které se více prokrví a přidají tak na celkovém vzrušení i dosažení orgasmu. Nelze ani opomenout bohatou vibrační výbavu, která se skládá z 12ti vibračních programů – vedle nastavení různé intenzity vibrací můžete vybírat z dalších variant vibrací, které si pohrají s Vašim chtíčem. Vibrace volíme pohodlně pomocí vystouplého knoflíku na spodní straně vibrátoru. ​Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi. Parametry produktu: Délka: 18 cm (z toho 14,5 cm použitelná délka pro zavedení) Průměr: 3 cm Voděodolný: ano Pohon: 2 x AAA (mikrotužkové baterie) Materiál: 100% lékařský silikon

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Vibrátor s výstupkem na bod G a četně nopkovaným povrchem pro intenzivní dráždění poševních stěn. Při pohybech vibrátoru budou nopky umístěné na horní straně těla, intenzivně masírovat vaginální stěny, které se více prokrví a přidají tak na celkovém vzrušení i dosažení orgasmu.

Nelze ani opomenout bohatou vibrační výbavu, která se skládá z 12ti vibračních programů – vedle nastavení různé intenzity  vibrací můžete vybírat z dalších variant vibrací, které si pohrají s Vašim chtíčem. Vibrace volíme pohodlně pomocí vystouplého knoflíku na spodní straně vibrátoru.


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 18 cm (z toho 14,5 cm použitelná délka pro zavedení)
Průměr: 3 cm
Voděodolný: ano
Pohon: 2 x AAA (mikrotužkové baterie)
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.


Značka: SToys, Německo