SToys Cynthia Bordeaux - silikonový vibrátor na bod G

Kód: 64757
Značka: SToys
689 Kč
Skladem
Atraktivní vibrátor v pastelově barvě s bohatou volbou z 12ti vibračních módů, které Vás nenechají ve stereotypu. Zkosená špička jen na jednu stranu, umožnuje vibrátor „přidržet“ na bodu G. O dokonání vrcholné slasti se postará motorek, vyvíjející ke svým rozměrům úctyhodné vibrace, které lze pohotově ovládat na spodní straně vibrátorů. Povrch vibrátoru je ze silikonového materiálu, který je příjemný při styku, rychle se adaptuje tělesné teplotě a snadno se omývá. Možnost volby z 12ti vibračních módů Voděvzdorná konstrukce (umožnuje použití např. ve vaně) Méně „pracné“ nalezení bodu G i pro parnera Kvalitní materiál Diskrétní rozměry Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi. Parametry produktu: Délka: 16 cm (z toho 11 cm použitelná délka pro zavedení) Průměr: 3,1 – 3,4 cm Voděvzdorný: ano Pohon: 2 x AAA (mikrotužkové baterie) Materiál: 100% lékařský silikon

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Atraktivní vibrátor v pastelově barvě s bohatou volbou z 12ti vibračních módů, které Vás nenechají ve stereotypu.
Zkosená špička jen na jednu stranu, umožnuje vibrátor „přidržet“ na bodu G. O dokonání vrcholné slasti se postará motorek, vyvíjející ke svým rozměrům úctyhodné vibrace, které lze pohotově ovládat na spodní straně vibrátorů.
Povrch vibrátoru je ze silikonového materiálu, který je příjemný při styku, rychle se adaptuje tělesné teplotě a snadno se omývá.

  • Možnost volby z 12ti vibračních módů
  • Voděvzdorná konstrukce (umožnuje použití např. ve vaně)
  • Méně „pracné“ nalezení bodu G i pro parnera
  • Kvalitní materiál
  • Diskrétní rozměry

 

Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 16 cm (z toho 11 cm použitelná délka pro zavedení)
Průměr: 3,1 – 3,4 cm
Voděvzdorný: ano
Pohon: 2 x AAA (mikrotužkové baterie)
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: SToys, Německo