Stimulační krém pro ženy Inverma Frauen Creme 20ml

Kód: 61583
Značka: Inverma
339 Kč
Skladem
Stimulační krém pro ženy, které se potýkají s menší citlivostí ve vaginální oblasti. Po aplikaci dojde k masivnímu prokrvení klitorisu, díky účinným výtažkům z Capsia (semena papriky křovité). Prokrvený klitoris a přilehlá oblast, se stane citlivější k sexuálním podnětům. Umožní Vám tak prožít mnohem intenzivnější masturbaci či pohlavní styk včetně orgasmu. Krém má velmi příjemnou a nevtíravou vůni po pižmu. Aplikace: krém lze aplikovat ve dvou rovinách v podobě pravidelného užívání (každé ráno) pro dlouhodobější účinky, či příležitostně cca 15min. před pohlavním stykem. Úměrné množství krému rozetřete krouživými pohyby na klitorisu a dále kolem poševního vchodu.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Stimulační krém pro ženy, které se potýkají s menší citlivostí ve vaginální oblasti. Po aplikaci dojde k masivnímu prokrvení klitorisu, díky účinným výtažkům z Capsia (semena papriky křovité). Prokrvený klitoris a přilehlá oblast, se stane citlivější k sexuálním podnětům. Umožní Vám tak prožít mnohem intenzivnější masturbaci či pohlavní styk včetně orgasmu.
Krém má velmi příjemnou a nevtíravou vůni po pižmu.

Určeno pro: ženy
Funkce: podpora orgasmu, estetické zlepšení
Hlavní účinné látky: Capsicum, Benzyl salicylate

Aplikace:
krém lze aplikovat ve dvou rovinách v podobě pravidelného užívání (každé ráno) pro dlouhodobější účinky, či příležitostně cca 15min. před pohlavním stykem.
Úměrné množství krému rozetřete krouživými pohyby na klitorisu a dále kolem poševního vchodu.

Složení:
Capsicum frutescens (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu), Vaselinum album (Viskozní lehce roztíratelná homogenní hmota bílé barvy), Parafinum liqudium (pro své mastící účinky používán v kosmetickém průmyslu), Parafinum solidum (tvrdý parafin, pro své mastící účinky používán v kosmetickém průmyslu), Cetyl (zahušťovadlo často používané v kosmetickém průmyslu), Parfum, Isopropyl niconitate (čistící složka), Amyl cinnamal (složka často používaná v kosmetickém průmyslu pro produkty osobní hygieny), Linalool (přírodní vůně), Benzyl salicylate (sloučenina nejčastěji používaná v kosmetice a parfémech pro svůj pížmový zápach), Hydroxicitronellal (vonné látky)

Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 20ml
Značka: Inverma, Německo