Škrtící kroužek Cockring - čirý s vibracemi + baterie

Kód: 43311
199 Kč
Skladem
Elastický vibrační kroužek z příjemného gelového materiálu, který se přizpůsobí velikosti každého penisu. Škrtící kroužek navíc obsahuje vibrační patronku, která se jedním stisknutím rozvibruje a začne stimulovat Váš penis. Další zážitek získáte v podobě velmi jemným a malých nopků na vnější straně erekčního kroužku, které budou jemně dráždit Vaší močovou trubici. Vibrace ocení i Vaše partnerka především v poloze „na koníčka“ či „ze zadu“ kdy každým přírazem, podráždí její klitoris spolu s drobnými výstupky, nacházejících se na vibrační patronce. Vibrační kroužek je dodáván včetně baterií (po vybití lze baterie vyměnit) Průměr: od 2,5 cm Materiál: gel Značka: Seven Creations, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Elastický vibrační kroužek z příjemného gelového materiálu, který se přizpůsobí velikosti každého penisu. Škrtící kroužek navíc obsahuje vibrační patronku, která se jedním stisknutím rozvibruje a začne stimulovat Váš penis. Další zážitek získáte v podobě velmi jemným a malých nopků na vnější straně erekčního kroužku, které budou jemně dráždit Vaší močovou trubici.
Vibrace ocení i Vaše partnerka především v poloze „na koníčka“ či „ze zadu“ kdy každým přírazem, podráždí její klitoris spolu s drobnými výstupky, nacházejících se na vibrační patronce.
Vibrační kroužek je dodáván včetně baterií (po vybití lze baterie vyměnit)

  • Elastický materiál
  • Účinná vibrační patronka
  • Jemné dráždění močové trubice
  • Dodáváno včetně baterií


Péče a údržba:
výrobky z gelového materiálu vyžadují vyšší péči – při čištění používejte antibakteriální mýdlo nebo speciální desinfekční prostředky pro erotické pomůcky. Výrobek skladujte mimo dosah ostatních erotických pomůcek a v temnu (UV záření urychluje jejich stárnutí). Častým používáním gelové pomůcky na povrchu zmatní – pro obnovu do původního stavu používejte silikonové lubrikanty. Možno užívat i s lubrikačními gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Průměr: od 2,5 cm (flexibilní)
Materiál: gel

materiál ze skupiny PVC, na který byla aplikována speciální technologie měkčení. Díky tomuto způsobu zpracování, se s ním můžeme setkat v mnoha tvarech, barvách a tuhostech. Samotný povrch je obecně velice příjemný a měkký na dotek. Gelový materiál vyniká svou specifickou vůní, která se postupem času eliminuje.

Značka: Seven Creations, Německo