Skleněný anální kolík Icicles No. 48 - skleněný anální kolík

Kód: 64656
Značka: Pipedream
639 Kč
Skladem
Nádherný skleněný anální kolík z růžově průsvitného skla zakončený "kytičkou" protu uplnému zapadnutí. Pro bezpečnost během užívání je anální kolík vyroben z tvrzeného skla. Erotické pomůcky ze skla jsou oblíbené díky možnosti střídání tepla a chladu. Stačí ponořit do teplé či studené vody a materiál ihned přijme nastavenou teplotu. Samotná péče a údržba jsou také velice jednoduchou záležitostí – stačí omýt pod teplou vodou za pomocí mýdla, nebo v myčce. Sklo dále nezpůsobuje žádné alergické reakce ani nejcitlivějším osobám. Parametry produktu: Délka: 8,9 cm (z toho 7,6 cm využitelná délka) Průměr: 1,4 - 3,2 cm Materiál: tvrzené sklo Značka: Pipedream, U.S.A

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Nádherný skleněný anální kolík z růžově průsvitného skla zakončený "kytičkou" proti úplnému zapadnutí. Pro bezpečnost během užívání je anální kolík vyroben z tvrzeného skla.

Erotické pomůcky ze skla jsou oblíbené díky možnosti střídání tepla a chladu. Stačí ponořit do teplé či studené vody a materiál ihned přijme nastavenou teplotu. Samotná péče a údržba jsou také velice jednoduchou záležitostí – stačí omýt pod teplou vodou za pomocí mýdla, nebo v myčce.
Sklo dále nezpůsobuje žádné alergické reakce ani nejcitlivějším osobám.


Parametry produktu:
Délka: 8,9 cm (z toho 7,6 cm využitelná délka)
Průměr: 1,4 - 3,2 cm
Materiál:
tvrzené sklo
Značka: Pipedream, U.S.A