Shunga Lovebath Dragon fruits - gelová koupel

Kód: 63506
Značka: Shunga
489 Kč
Skladem
Shunga Love bath, zprostředkuje zcela jedinečný zážitek z koupele, kterou změní v barevnou a zároveň promění ve spousty voňavých gelových kuliček doprovázených afrodiziakální vůni. Pokud se však přisype ještě více do koupele, promění se ve zcela gelovou (lze přirovnat ke koupání v želé) Gelové kuličky jsou zcela nezávadné, velice příjemné při styku a jednoduše odbouratelné (neucpávají odpad) Použití: v balení se nacházejí dva sáčky označené jako „Step 1“ a „Step 2“. Po napuštění vany přisypeme prášek ze „Step 1“, rukou promícháme vodu a počkáme cca 5 minut, než se začnou tvořit gelové kuličky. Poté dle potřeby můžeme přisypat pro větší hustotu. Po koupeli použijeme balení „Step 2“, které nasypeme do vany, aby se gelové kuličky rozplynuly. Upozornění: želé je velmi kluzké Obsah: 650g Značka: Shunga, Kanada

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Shunga Love bath, zprostředkuje zcela jedinečný zážitek z koupele, kterou změní v barevnou a zároveň promění ve spousty voňavých gelových kuliček doprovázených afrodiziakální vůni. Pokud se však přisype ještě více do koupele, promění se ve zcela gelovou (lze přirovnat ke koupání v želé)
Gelové kuličky jsou zcela nezávadné, velice příjemné při styku a jednoduše odbouratelné (neucpávají odpad)

Použití:
v balení se nacházejí dva sáčky označené jako „Step 1“ a „Step 2“. Po napuštění vany přisypeme prášek ze „Step 1“, rukou promícháme vodu a počkáme cca 5 minut, než se začnou tvořit gelové kuličky. Poté dle potřeby můžeme přisypat pro větší hustotu.
Po koupeli použijeme balení „Step 2“, které nasypeme do vany, aby se gelové kuličky rozplynuly.

Upozornění: želé je velmi kluzké!Obsah: 650g
Značka: Shunga, Kanada