SHUNGA - Lahodný karamel 100ml

Kód: 65042
Značka: Shunga
389 Kč
Skladem
Fantastický zážitek, jedinečnou předehru, ale i opravdový rituál! To vše v sobě skrývá tento masážní olej s hustou konzistencí a hřejivým efektem (aktivuje se pouze při zafoukáni) Masážní olej Shunga initimate kisses vyniká opojně jemnou vůní, blahodárně působí na všechny Vaše smysly, je slíbatelný či slízatelný a v neposlední řadě poskytuje hřejivý efekt při pouhém zafoukáni na partnerovo tělo. Olej je hodný na všechny části těla, včetně intimních partií, kde hřejivý efekt více než přivítáte. Součástí balení je uzavíratelná plechová dóza, která je vhodná i jako dárkové balení. Oživte svou milostnou předehru!

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Fantastický zážitek, jedinečnou předehru, ale i opravdový rituál! To vše v sobě skrývá tento masážní olej s hustou konzistencí a hřejivým efektem (aktivuje se pouze při zafoukáni)

Masážní olej Shunga initimate kisses vyniká opojně jemnou vůní, blahodárně působí na všechny Vaše smysly, je slíbatelný či slízatelný a v neposlední řadě poskytuje hřejivý efekt při pouhém zafoukáni na partnerovo tělo. 

Olej je hodný na všechny části těla, včetně intimních partií, kde hřejivý efekt více než přivítáte. Součástí balení je uzavíratelná plechová dóza, která je vhodná i jako dárkové balení. 

Oživte svou milostnou předehru!


Složení:
Glycerin (používá se jako hydratační složka ve většině kosmetických přípravků, zubních past či jako změkčovadlo v léčivech), Propylene glycol (zvlhčovadlo), Flavor/Saveur (Aroma a příchuť), Sodium saccharin (sacharin – náhradní umělé sladidlo), D-Limonene (uhlovodík obsažený v citrónové kůře, klasifikovaný jako cyklický terpen), Cl 17200 (barvivo)

Obsah: 100 ml
Značka: Shunga, Kanada