Seven Creations Premium range, fialový

Kód: 62621
432 Kč
Skladem

Hledáte kvalitní flexibilní vibrátor na bod G? Vyzkoušejte tuto novinku z exklusivní řady Premium range s žilkovanou strukturou pro účinné dráždění při pohybu. Výkonný vibrační motorek disponuje sedmi vibračními programy (3 pulzující, 1 stupňující rychlost a 3 vibrační rychlosti). Při plném zasunutí vibrátoru bude díky věnci osazeným dráždivými výběžky, docházet k dráždění klitorisu. Pokud Vám nestačí ložnice, můžete se díky voděodolné konstrukci užívat i ve sprše. Povrch je tvořen silikonovým materiál, který je velmi příjemný na dotek a rychle přejímá tělesnou teplotu. Délka: 20,5cm Průměr: 4-5cm Materiál: silikon Pohon: 2x AA baterie Značka: Seven Creations, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Hledáte kvalitní flexibilní vibrátor na bod G? Vyzkoušejte tuto novinku z exklusivní řady Premium range s žilkovanou strukturou pro účinné dráždění při pohybu. Výkonný vibrační motorek disponuje sedmi vibračními programy (3 pulzující, 1 stupňující rychlost a 3 vibrační rychlosti).
Při plném zasunutí vibrátoru bude díky věnci osazeným dráždivými výběžky, docházet k dráždění klitorisu.
Pokud Vám nestačí ložnice, můžete se díky voděodolné konstrukci užívat i ve sprše.
Povrch je tvořen silikonovým materiál, který je velmi příjemný na dotek a rychle přejímá tělesnou teplotu.

  • Flexibilní a voděodolná konstrukce
  • Kvalitní a příjemný materiál
  • 7 vibračních programů
  • Zahnuté provedení pro stimulaci bodu G
  • Voděvzdorná konstrukce - lze použít např. ve vaně
  • Věnec na konci pro stimulaci klitorisu

 

Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 24 cm (z toho 16,5 cm použitelná délka pro zavedení)
Průměr: 3 - 4 cm
Pohon: 2 x AA (tužkové baterie)
Materiál: silikon

vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný, stejně tak rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Vzhledem k mnoha variantám nelze stanovit přesné složení. S naprosto čistým silikonem (100% lékařský silikon), se setkáme především u renomovaných značek. Tento druh pro svou absolutní nezávadnost a kvality se často používá v lékařství (např. v chirurgii). Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: Seven Creations, Německo