Rithual - vibrační kuličky

Kód: 69173
978 Kč –31 %
Rithual - vibrační kuličky 4041937299170 51 811
978 Kč –31 % 674 Kč
Dočasně vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Velmi atraktivní a moderní Kegelovy kuličky s výkonnou vibrační jednotkou.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Velmi atraktivní a moderní Kegelovy kuličky s výkonnou vibrační jednotkou, budou Vašim diskrétním společníkem, při jakékoliv příležitosti.
Vedle své hlavní funkce v podobě posilování svalů pánevního dna, zvýšení citlivosti, pružnosti a dalších benefitů, které klasické Kegelovy kuličky nabízejí, Vám poskytnou i náramnou dávku vzrušení. Na výběr máte z deseti vibračních režimů, počínaje klasickými vibracemi, po sofistikovanější přechody, které Vás nikdy nenechají u stereotypu.  
Vibrační Kegelovy kuličky, jsou oblečeny do sametového silikonu prémiové kvality. Díky použití těchto materiálů jsou schopny převádět v některých režimech, až „dunivé“ vibrace, které vzrušivě procházejí celým spodním tělem.

Samotná vibrační jednotka je velmi výkonná k čemuž ji dopomáhá integrovaný akumulátor – vše ve voděvzdorném provedení, představující naprostou bezpečnost při užívání.
 


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

 

Parametry produktu:

Materiál: Silikon 
kegelovy kuličky: vlastní akmulátor na dobíjení, skrze USB kabel - součástí balení
Délka (včetně šnůrky pro vyvedení): 19,3cm
Průměr: 3,3 cm, váha: 75g