Rebel Prostate plug

Kód: 46594
1 512 Kč
Skladem
"Zapalte oheň pod zadkem" Vibrátor určený k masáži prostaty na dálkové ovládání. Jak vypovídá z názvu - hřejivý. Pružný můstek vybavený motorem. 11 vibračních programů a funkce zahřívání ovládaná zvlášť.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Tento prostatický vibrátor Rebel přesvědčí svými mnoha funkcemi a tvarem, který dodává chtíč.

Pružný perineální můstek a hřídel jsou vybaveny motorem a 11 vibračními režimy. Funkci vyhřívání lze ovládat odděleně od vibrací na análním kolíku a přivádí jej na úžasných 42 °C, pro opravdu horký zadek.

Díky dálkovému ovladači je ovládání zajímavé i pro sólovou zábavu nebo hraní s partnerem.

Takový nepostradatelný kousek by na dovolené samozřejmě neměl chybět: Zámek na klíč umožňuje diskrétní přepravu.

 Včetně USB nabíjecího kabelu a baterie pro dálkové ovládání (1 x LR23A).

 

Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 13,6 cm
Průměr: 2-3,4 cm
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.