Rebel Bead-Shaped

Kód: 46618
678 Kč
Skladem
Velmi příjemný a dobře tvarovaný masážní vibrátor.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Hýčká prostatu pro ještě působivější erekci a orgasmy – díky svému zakřivenému tvaru je tento černý vibrátor bodu P k tomu ideální. Tři splývající kuličky na násadě poskytují vzrušující podněty, jakmile jsou vloženy. K dispozici je také jednoúrovňová vibrace pro ještě větší stimulaci. A perineum je navíc perfektně stimulováno díky stimulačním prvkům na můstku.

  • S vibracemi
  • Most se stimulačními prvky
  • Neúnavně stimuluje prostatu!

Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

 

Parametry produktu:

Pohon: 2x AAA baterie
Délka: 11 cm
Průměr: 3,6 cm  

Materiál: 100% lékařský silikon
prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii.   
Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.