RC love ball - vibrační kulička na dálkové ovládání

Kód: 69175
879 Kč –34 %
RC love ball - vibrační kulička na dálkové ovládání 4024144123896 51 813
879 Kč –34 % 579 Kč
Skladem
Velmi atraktivní a moderní Kegelovy kuličky s výkonnou vibrační jednotkou na dálkové ovládání.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Velmi atraktivní a moderní Kegelovy kuličky s výkonnou vibrační jednotkou na dálkové ovládání, budou Vašim diskrétním společníkem, při jakékoliv příležitosti.
Vedle své hlavní funkce v podobě posilování svalů pánevního dna, zvýšení citlivosti, pružnosti a dalších benefitů, které klasické Kegelovy kuličky nabízejí, Vám poskytnou i náramnou dávku vzrušení, které si můžete kdykoliv dávkovat pomocí diskrétního dálkového ovladače. Na výběr máte z deseti vibračních režimů, počínaje klasickými vibracemi, po sofistikovanější přechody, které Vás nikdy nenechají u stereotypu.  

 

Samotná vibrační jednotka je velmi výkonná k čemuž ji dopomáhá integrovaný akumulátor – vše ve voděvzdorném provedení, představující naprostou bezpečnost při užívání.
Kegelovy kuličky bohatě splňují i zábavní funkci, klasických vibračních vajíček, které si páry pořizují pro své momenty vzrušivého překvapení na veřejnosti.  


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

 

Parametry produktu:

Materiál: Silikon
Pohon:  vlastní akmulátor na dobíjení, skrze USB kabel - součástí balení
Dálkový ovladač: LR23A
Délka (včetně šnůrky pro vyvedení): 14,3cm
Průměr: 3,8 cm