Pjur SuperHero STRONG spray 20ml (oddálení ejakulace - snížení citlivosti penisu)

Kód: 64692
Značka: Pjur
399 Kč
Skladem
Sprej s inovativním a vysoce koncentrovaným složení, vytváří speciální film se silnější vrstvou po celé délce penisu, který tlumí sexuální vjemy, jež urychlují ejakulaci. Na rozdíl od ostatních přípravků, penis zcela „neomráčí“ a tak uživateli nehrozí ochabnutí erekce, způsobené absenci jakýchkoliv podnětů, úplným znecitlivěním. Přípravek je snášenlivý s kondomy. Určeno pro: muže Funkce: oddálení ejakulace, estetické zlepšení penisu Hlavní účinné látky: Laureth-9, Panthenol, Mentha arvensis leaf oil, Aloe barbadensis Leaf extract Aplikace: stříkněte 2x až 4x dle potřeby, po celé délce penisu a vyčkejte cca 3 min. před pohlavním stykem než dojde k plnému efektu.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Sprej s inovativním a vysoce koncentrovaným složení, vytváří speciální film se silnější vrstvou po celé délce penisu, který tlumí sexuální vjemy, jež urychlují ejakulaci. Na rozdíl od ostatních přípravků, penis zcela „neomráčí“ a tak uživateli nehrozí ochabnutí erekce, způsobené absenci jakýchkoliv podnětů, úplným znecitlivěním.

Přípravek je snášenlivý s kondomy.

Určeno pro: muže
Funkce: oddálení ejakulace, estetické zlepšení penisu
Hlavní účinné látky: Laureth-9, Panthenol, Mentha arvensis leaf oil, Aloe barbadensis Leaf extract 


Aplikace:
stříkněte 2x až 4x dle potřeby, po celé délce penisu a vyčkejte cca 3 min. před pohlavním stykem než dojde k plnému efektu.

Obsah:

Propyleneglycol (zvlhčovadlo), Laureth-9 (emulgátor s anestetickými účinky), Alcohol denat (činidlo proti pěnění), Voda, Panthenol (v průmyslu nalezl uplatnění především v regeneračních krémech a kondicionérech – zlepšuje kvalitu kůže, vlasů i nehtů), Mentha arvensis leaf oil (extrakt z listů máty peprné zabezpečujících chladivý účinek), Aloe barbadensis Leaf extract (extrakt z listů Aloe vera – vedle mnoha pozitivních účinků patřičně vyživuje pokožku), d-Limonene (uhlovodík silně vonící po pomerančích), Citral (rostlinného původu se silnou citronovou vůni a antimikrobiálními účinky), Limonene (uhlovodík silně vonící po pomerančích)


Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 20ml

Značka: Pjur, Německo