Pjur Superhero speciální sprej pro vytvralost 20ml

Kód: 44191
Značka: Pjur
339 Kč
Skladem
Sprej na oddálení ejakulace, pro muže trpící přecitlivělostí penisu. Díky jeho účinkům si budete moci dopřát delší sexuální aktivity, bez předčasné ejakulace. Díky osvěžujícím výtažkům z máty peprné, dojde k celkovému ochlazení penisu a tím i k snížení citlivosti na vnější podněty. Extrakt z listů Aloe Vera, má blahodárný vliv na estetiku penisu – zanechává příjemně hladkou pokožku. Výhoda v použití těchto extraktů zaručuje, že v průběhu soulože nezapřičiní celkové ochabnutí penisu (penis neni zcela umrtven, jen podněty jsou méně intenzivní) Hledáte-li řešení pro efektivní oddálení ejakulace, resp. delší uspokojení svého protějšku, je Superhero správnou volbou. Určeno pro: muže Funkce: oddálení ejakulace, estetické zlepšení penisu Hlavní účinné látky: Laureth-4, Aloe barbadensis Leaf extract, Panthenol, Mentha piperita oil Aplikace: stříkněte 2 až 3x rozprašovač a aplikujte po celé délce penisu. Počkejte, než dojde k vsáknutí (cca 3 min.).

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Sprej na oddálení ejakulace, pro muže trpící přecitlivělostí penisu. Díky jeho účinkům si budete moci dopřát delší sexuální aktivity, bez předčasné ejakulace.
Díky osvěžujícím výtažkům z máty peprné, dojde k celkovému ochlazení penisu a tím i k snížení citlivosti na vnější podněty. Extrakt z listů Aloe Vera, má blahodárný vliv na estetiku penisu – zanechává příjemně hladkou pokožku.
Výhoda v použití těchto extraktů zaručuje, že v průběhu soulože nezapřičiní celkové ochabnutí penisu (penis neni zcela umrtven, jen podněty jsou méně intenzivní)
Hledáte-li řešení pro efektivní oddálení ejakulace, resp. delší uspokojení svého protějšku, je Superhero správnou volbou.

Určeno pro: muže
Funkce: oddálení ejakulace, estetické zlepšení penisu
Hlavní účinné látky: Laureth-4, Aloe barbadensis Leaf extract, Panthenol, Mentha piperita oil 


Aplikace:
stříkněte 2 až 3x rozprašovač a aplikujte po celé délce penisu. Počkejte, než dojde k vsáknutí (cca 3 min.).

Složení:

Mentha piperita oil (olej z máty peprné s desinfekčními účinky, vyvolávající chladivý pocit), Aloe barbadensis Leaf extract (extrakt z listů Aloe vera – vedle mnoha pozitivních účinků patřičně vyživuje pokožku), Panthenol (v průmyslu nalezl uplatnění především v regeneračních krémech a kondicionérech – zlepšuje kvalitu kůže, vlasů i nehtů), Propylene glycol (zvlhčovadlo), Laureth-4 (často užívaná složka v produktech osobní hygieny)

Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 20ml
Značka: Pjur, Německo