Pjur Superhero Glide 100ml

Kód: 44286
Značka: Pjur
299 Kč
Skladem
Pořádná dávka sexuálního výkonu s delší erekcí než obvykle. Pjur superhero v sobě skrývá extrakty z Ginkgo biloba, která pomáhá výraznému prokrvení pohlavního údu. V čínské medicíně je tato rostlina synonymem pro sílu a vytrvalost. Váš penis bude po celé hrátky hrdě stát a u jedné ejakulace jen tak neskončí – budete schopni dále pokračovat. Lubrikační gel nefunguje na základě oddálení ejakulace, ale podporuje erekci a dodává na vytrvalosti. Díky vodní bázi lze používat s kondomy a erotickými pomůckami.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Pořádná dávka sexuálního výkonu s delší erekcí než obvykle. Pjur superhero v sobě skrývá extrakty z Ginkgo biloba, která pomáhá výraznému prokrvení pohlavního údu. V čínské medicíně je tato rostlina synonymem pro sílu a vytrvalost. Váš penis bude po celé hrátky hrdě stát a u jedné ejakulace jen tak neskončí – budete schopni dále pokračovat.
Lubrikační gel nefunguje na základě oddálení ejakulace, ale podporuje erekci a dodává na vytrvalosti.
Díky vodní bázi lze používat s kondomy a erotickými pomůckami.

Určeno pro: muže
Funkce: podpora erekce, navýšení sexuální energie
Hlavní účinné látky: Ginkgo biloba


Složení:
Ginkgo biloba (leaf) extract (extrakt z Ginkgo biloby – rozšiřuje a zprůchodňuje cévy, často se užívá jako prevence proti infarktu – ucpaných cév), Glycerin (zvlhčovadlo), Voda, Hydroxyprophyl guar (zjemňující účinky), Hydroxypropyltrimonuim chloride (zahušťovací činidlo), Hydroxyethylcellulose (činidlo zajištující hydrofilizaci), Benzyl alcohol (rozpouštědlo), Benzoic acid (kyselina benzová – konzervační prostředek), Sorbic acid (kyselina sorbová – zabraňuje růstu plísní, kvasinek a podobných kultur), Propylene glycol (zvlhčovadlo), Phenoxyethanol (fixativ), Methylparaben (konzervační a antimikrobiální látka), Ethylparaben (konzervant), Propylparaben (konzervant), Butylparaben (konzervant), Cl 19140 (acid yellow 23) (potravinové barvivo), Cl 42090 (acid blue no. 9) (potravinové barvivo)

 

Obsah: 100ml

Značka: Pjur, Německo