Petit - vibrátor na bod G

Kód: 63493
889 Kč
Skladem
DVA výkonné vibrační motorky v jednom vibrátoru jsou už pořádně znát ať v podobě výkonu či dokonalého rozprostření vibrací po délce vibrátoru.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

DVA výkonné vibrační motorky v jednom vibrátoru jsou už pořádně znát ať v podobě výkonu či dokonalého rozprostření vibrací po délce vibrátoru. Vedle motorové výbavy má Petit další esa v podobě 10ti vibračních módů. Za zmínku také stojí šikovné uchopení v podobě „očka“, které poskytuje pohodlnou a přesnou manipulaci, včetně pohotové volby mezi vibračními módy.

Další požitek se skrývá v podobě digitálního propojení všech dvou vibračních motorků, které spolu dle zvoleného programu spolupracují.

Vedle úctyhodného výkonu má Petit nádherný funkční design, který je povlečený do silikonového materiálu nejvyšší kvality. Zaručuje tak sametově jemný povrch, který je velmi příjemný při styku, rychle se adaptuje na tělesnou teplotu a nevyvolává žádné alergické reakce.

Vibrátor Pedro již nepotřebuje žádné baterie díky svému akumulátoru – stačí jen propojit USB kabel skrz počítač či přes redukci do elektrické zásuvky a nabíjí se.

  • Dva vibrační motorky
  • Kvalitní a funkční provedení
  • Nabíjení přes akumulátor
  • Vysoce kvalitní materiál


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 18.7 cm (z toho 13 cm použitelná délka pro zavedení)
Průměr: 3,2 cm

​Pohon: vlastní akumulátor
Materiál: 100% lékařský silikon
prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.