Obecný návod k výrobkům

RYCHLÝ NÁVOD (OBECNĚ)


 

  • V případě, že trpíte alergií na některé materiály, zjistěte si z popisu z jakého materiálu je pomůcka.
  • Pří hrátkách užívejte lubrikační gel, vyhnete se tak případným poraněním.
  • Některé gely mohou povrch pomůcky nevratně poškodit, zejména silikonové povrchy. U gumových pomůcek se nedoporučují olejové gely.
  • Do pomůcek vkládejte plně funkční baterie, správně nasaďte baterie ku pólům.
  • Před každým užitím pomůcku důkladně umyjte, pozor na pomůcky které nejsou vodotěsné (umývejte pouze vlhkým ubrouskem). Neužívejte chemická čistidla.
  • Baterie po užití pomůcky vyndávejte.

Pozor na alergie
než si pořídíte jakoukoliv pomůcku, zjistěte si z popisu výrobku, z jakého materiálu byla vyrobena. Nejčastější alergie jsou na silikon a latex. Pokud těmito alergiemi trpíte, nezoufejte. V našem sexshopu naleznete výrobky z jiných materiálů, které jsou nealergenní. Pro více informací o materiálech a jejich vhodnosti, klikněte na tento text.

 


Užívejte lubrikační gely
Pro Vaše hrátky s erotickými pomocníky, doporučujeme používat lubrikační gel. Pokud Váš otvor nebude dostatečně vlhký, nemusíte si užít požitku v dostatečné míře, v horším případě se i poranit. V našem sexshopu, naleznete mnoho lubrikačních gelů. Pokud se chcete při jejich výběru inspirovat našim průvodcem, klikněte na tento text


Hygiena především
před každým použitím i v případě nově rozbalené hračky je nutné vše důkladně omýt nejlépe s antibakteriálním mýdlem. Pomůcky, které nejsou vodotěsné, neomývejte pod tekoucí vodou, ale vlhkým hadříkem, aby nedošlo k jejich poškození. Vhodnou alternativou je i použití kondomu u pomůcek, které přijdou do styku s tělesnými tekutinami. Toto je i praktické řešení v případě, že přecházíte z dráždění anální části k vaginální a naopak.
Nikdy pro čištění hraček nepoužívejte chemické čisticí prostředky. Pouze vodu a mýdlo.


Používání baterií
Do pomůcek stejně, tak jako u jiných přístrojů, vkládáme plně funkční baterie ku správné poloze kontaktů. Po delším užívání se doporučuje zkontrolovat kontakty, zdali nejsou mokré, zarezlé či jinak poškozené. Jednotlivé baterie, také nekombinujeme s jinými. V případě, že ukončíte užívání hračky, baterie preventivně vyjměte a odložte na suché místo.


Správné užívání

Pomůcky používejte pouze pro hrátky, ke kterým jsou určené. Zjistěte si z návodu, s jakým lubrikantem lze hračku používat. Některé gely mohou povrch pomůcky nevratně poškodit. Toto platí zejména u silikonových povrchů. U gumových pomůcek se pro změnu nedoporučují olejové gely, kde opět riskujete porušení povrchu. U vodotěsných hraček je velice důležité dokonalé osušení, pokud toto nebudete dodržovat, může se dostat do ovládání vlhkost, která mechanismus poškodí.


Nejčastější problémy
Většina poruch spočívá ve vybytých či špatně uložených bateriích. Pokud jsou v pořádku, zkontrolujte kontakty, zda správně přiléhají k bateriím. Pokud se Vám nepodaří hračku takto rozchodit a to i po přečtení přiloženého návodu, zkontaktujte nás.

Pokud chcete, aby Vás nová hračka těšila dlouhou dobu, je třeba dodržovat určité zásady v následujících oblastech. Tyto oblasti jsou obecné, na každé pomůcce máte ještě detailnější popis, nicméně tento návod Vás provede hlavními úskalími, která bývají uživateli často přecházeny.