Návlek na penis - dráždivá objímka

Kód: 43220
189 Kč
Skladem

Stimulující návlek na penis, ze silikonového materiálu s variabilním průměrem, dle šíře Vašeho penisu. Tento čirý návlek pomůže k rychlejšímu dosažení orgasmu u Vašeho protějšku, pomocí svých výrazně vystouplých dráždivých výstupků, které skrze vaginální stěny vyvolají brzký orgasmus. Tento návlek na penis vedle dokonalého uspokojení protějšku myslí i na Vaší chloubu. Díky škrtícímu účinku Vám výrazně prodlouží erekcí a celkovou sexuální výkonnost.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Stimulující návlek na penis, ze silikonového materiálu s variabilním průměrem, dle šíře Vašeho penisu. Tento čirý návlek pomůže k rychlejšímu dosažení orgasmu u Vašeho protějšku, pomocí svých výrazně vystouplých dráždivých výstupků, které skrze vaginální stěny vyvolají brzký orgasmus.
Tento návlek na penis vedle dokonalého uspokojení protějšku myslí i na Vaší chloubu. Díky škrtícímu účinku Vám výrazně prodlouží erekcí a celkovou sexuální výkonnost.

  • Super dráždivé výstupky
  • Škrtící efekt pro pevnou erekci
  • Kvalitní elastický materiál
  • Lze použít i na vibrátor


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Vnitřní průměr: od 2 cm (flexibilní)

Délka: 7,5 cm
Materiál: silikon
vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný, stejně tak rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Vzhledem k mnoha variantám nelze stanovit přesné složení. S naprosto čistým silikonem (100% lékařský silikon), se setkáme především u renomovaných značek. Tento druh pro svou absolutní nezávadnost a kvality se často používá v lékařství (např. v chirurgii). Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: Seven Creations, Německo