Minds of Love Birdie Gym Set - sada 5ti kuliček, pro trénink

Kód: 68422
Značka: Minds of Love
839 Kč
Skladem
Bohatá sada, obsahující pět stimulačních kuliček, ve tvaru ptáčka. Každá kulička má jinou hmotnost (30g, 40g, 60g, 85g a 110g), což umožňuje ideální rozvržení tréninku pánevního dna.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Bohatá sada, obsahující pět stimulačních kuliček, ve tvaru ptáčka. Každý ptáček má jinou hmotnost (30g, 40g, 60g, 85g a 115g), což umožňuje ideální rozvržení tréninku pánevního dna. Zahajte trénink s nejlehčí a poté postupně přidávejte na hmotnosti.

Ptáčci jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s poutkem ve tvaru „ocásku“, pro snadné vyjmutí. Díky neporéznosti materiálu a absenci záhybů, jsou třešničky velmi snadno omyvatelné.

  • Bohatá sada stimulačních kuliček
  • Možnost kombinace váhy dle potřeby a pokročilosti
  • Jednolité provedení – velmi snadná údržba
  • Vysoce kvalitní materiál


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Průměr: 3,5 cm
Hmotnosti: 30g, 40g, 65g, 85g a 115
g
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: Minds of love, Německo