Menstop krém na oddálení ejakulace 18 ml

Kód: 61905
Značka: Inverma
269 Kč
Skladem
Chladící krém výrazně prodlužující sexuální akt na principu oddálení ejakulace pomocí ochlazovacího efektu. Tento efekt je šetrný vůči náhlému ochabnutí penisu, způsobeném absolutním utlumením všech podnětů, které mohu některé preparáty na principu neznecitlivení penisu způsobit. Mohou jej tak užívat i muži, kteří mají mírný problém s erekcí a zároveň touží po delším pohlavním styku. O celkové ochlazení penisu, se starají výtažky z kafru (asijský jehličnan) a mentolu, které penis stimulují přibližně po dobu cca 30min. od aplikace. Za zmínku stojí velmi příjemná vůně po ovoci a efekt zjemňující pokožku penisu. Vedle delšího radovánek, bude Vaše chlouba i více atraktivní pro Vaší partnerku. Aplikace: Při první aplikaci naneste menší množství krému na penis a pomalu jej vmasírujte (od kořene ke špičce) než se krém vstřebá a Vy si zvyknete na chladící efekt. Při druhé aplikaci naneste již množství dle zkušeností z prvního užití.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Chladící krém výrazně prodlužující sexuální akt na principu oddálení ejakulace pomocí ochlazovacího efektu. Tento efekt je šetrný vůči náhlému ochabnutí penisu, způsobeném absolutním utlumením všech podnětů, které mohu některé preparáty na principu neznecitlivení penisu způsobit. Mohou jej tak užívat i muži, kteří mají mírný problém s erekcí a zároveň touží po delším pohlavním styku.
O celkové ochlazení penisu, se starají výtažky z kafru (asijský jehličnan) a mentolu, které penis stimulují přibližně po dobu cca 30min. od aplikace.
Za zmínku stojí velmi příjemná vůně po ovoci a efekt zjemňující pokožku penisu. Vedle delšího radovánek, bude Vaše chlouba i více atraktivní pro Vaší partnerku.  

Určeno pro: muže
Funkce: oddálení ejakulace, estetické zlepšení penisu
Hlavní účinné látky:
Kafr, Mentol, Benzyl Bezoate

Aplikace:
Při první aplikaci naneste menší množství krému na penis a pomalu jej vmasírujte (od kořene ke špičce) než se krém vstřebá a Vy si zvyknete na chladící efekt.
Při druhé aplikaci naneste již množství dle zkušeností z prvního užití.

Složení:
Kafr (jehličnatý strom rostoucí v Asii, rychle se vstřebává, vyvolává pocit chlazení a mírně působí jako lokální anestetikum - umrtvení), Mentol (dodává chladivý pocit – znecitlivuje teplotní receptory), Benzyl benzoate (mírně uvolňuje svalstvo a rozšiřuje krevní cévy), Parafinum liqudium (pro své mastící účinky používán v kosmetickém průmyslu), Ceresin (pojivo), Cetyl (zahušťovadlo často používané v kosmetickém průmyslu), Laureth-9 (emulgátor s anestetickými účinky), Parfum, Amyl cinnamal (dodává květinovou vůni podobnou jasmínu), Citral (rostlinného původu se silnou citronovou vůni a antimikrobiálními účinky), Hydroxicitronellal (vonné látky), Geraniol (organická sloučenina z růžového a palmového oleje vyvolávající vůni po růžích), Butylphenyl metylpropional (syntetická vonná přísada se silnou květinovou vůní), Linalool (přírodní květinová vůně), Citronelal (vonná esence), Limonene (uhlovodík silně vonící po pomerančích), Alpha-isomethyl ionone (syntetikům často používané v parfémech)

Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 18 ml
Značka: Inverma, Německo