Maximum penis krém 45ml

Kód: 61113
Značka: Inverma
349 Kč
Skladem
Balzám na penis s čistícími a desinfekčními účinky obsahující příjemně podmanivou vůní. Balzám je určen pro všechny muže, kteří chtějí o svou chloubu patřičně pečovat a udržovat v bezvadné čistotě, včetně nežádoucích pachů, po celý den. Díky výtažkům z papriky křovité, která po vstřebání penis mírně prokrvuje a stimuluje, Vám pomůže být vždy připraven. Aplikace: naneste na prst přiměřené množství krému a pomalu jej začněte vtírat po celé délce penisu (včetně žaludu), než se krém zcela vstřebá. Aplikaci je vhodné provádět pravidelně každé ráno. V případě, že se rozhodnete pro nepravidelnou aplikaci, můžete i během dne.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Balzám na penis s čistícími a desinfekčními účinky obsahující příjemně podmanivou vůní. Balzám je určen pro všechny muže, kteří chtějí o svou chloubu patřičně pečovat a udržovat v bezvadné čistotě, včetně nežádoucích pachů, po celý den.
Díky výtažkům z papriky křovité, která po vstřebání penis mírně prokrvuje a stimuluje, Vám pomůže být vždy připraven.

Určeno pro: muže
Funkce: podpora erekce, estetické zlepšení penisu
Hlavní účinné látky: Capsicum
, Benzyl Benzonate, Eugenol


Aplikace:
naneste na prst přiměřené množství krému a pomalu jej začněte vtírat po celé délce penisu (včetně žaludu), než se krém zcela vstřebá. Aplikaci je vhodné provádět pravidelně každé ráno. V případě, že se rozhodnete pro nepravidelnou aplikaci, můžete i během dne.

Složení:
Paraffinum liqidum (pro své mastící účinky používán v kosmetickém průmyslu), Ceresin (alternativa včelího vosku pro prodloužení účinnosti), Cetyl alkohol (zahušťovadlo často používané v kosmetickém průmyslu), Capsicum frutescens (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu), Isopropyl niconitate (čistící složka), Amyl cinnamal (složka často používaná v kosmetickém průmyslu pro produkty osobní hygieny), Benzyl benzonate (složka používaná pro odbourání nežádoucích mikroorganismů), Benzyl salicylate (sloučenina nejčastěji používaná v kosmetice a parfémech pro svůj pížmový zápach), Eugenol (extrakt z esenciálních olejů s antiseptickými účinky), Farnesol (pro zdůraznění podmanivé vůně), Geraniol (hlavní složka růžového oleje pro dotvoření vůně), Hydroxicitronellal (pro zdůraznění podmanivé vůně), Isoeugenol (získává se z esenciálních olejů za účelem dotvoření vůně), Linalool (přírodní vůně)

Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 45ml
Značka: Inverma, Německo