MASTER SERIES Cock Dock Full Access - anální tunel

Kód: 65247
899 Kč
Skladem
Novinka na trhu v podobě dutého análního tunelu, který umožnuje neustalý přístup do anální oblasti. Dutá zátka je vyrobena z měkkého a dobře obyvatelného materiálu, včetně „patky“, bránící proti úplnému zasunutí. Zátku lze i skrytě nosit. Tato erotická pomůcka otevírá zcela nové možnosti análních hrátek. Parametry produktu: Délka: 11 cm (cca 9 cm pro penetraci) Vnitřní průměr: 4 cm Vnější průněr:6,5 cm Materiál: TPE termoplastický elastomer představuje extrémně odolný a pružný materiál. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří antibakteriální působení a možnost aplikovat jakýkoliv lubrikant. Pachově je neutrální. Značka: Master series, U.S.A

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Novinka na trhu v podobě dutého análního tunelu, který umožnuje neustalý přístup do anální oblasti. Dutá zátka je vyrobena z měkkého a dobře obyvatelného materiálu, včetně „patky“, bránící proti úplnému zasunutí. Zátku lze i skrytě nosit.
Tato erotická pomůcka otevírá zcela nové možnosti análních hrátek.


Parametry produktu:
Délka: 11 cm (cca 9 cm pro penetraci)
Vnitřní průměr: 4 cm
Vnější průněr: 6,5 cm
Materiál: TPE

termoplastický elastomer představuje extrémně odolný a pružný materiál. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří antibakteriální působení a možnost aplikovat jakýkoliv lubrikant. Pachově je neutrální.

Značka: Master series, U.S.A