MALESATION Willy - všestranné červené dildo s přísavkou

Kód: 64915
Značka: Malesation
642 Kč
Skladem
Kvalitní červené dildo z prémiového silikonového materiálu, obsahující na své spodní straně pouzdro, pro případné umístění vibrační patronky. Dildo vyniká svou plnou všestranností, vedle pouzdra pro vibrační patronku, poskytuje základnu v podobě silné přísavky, stejně tak jako dostatečnou plochu pro vložení do postrojů. Samotný tvar dilda je anatomicky zakřivený, pro snadný průnik a intenzivní masáž bodu G. V průměru je dildo postupně se rozšiřující, až ke svému konci, kde je průměr nejsilnější (3 cm). Samotný povrch je pak velmi hladký a příjemný při styku s pokožkou. Konstrukce dilda je velmi flexibilní, ihned vracející svůj původní tvar. Dildo doporučujeme začátečníkům i pokročilým, pro jeho naprostou všestrannost. Malý počáteční průměr (2,5 cm) vhodný i pro začátečníky Pouzdro na spodní straně pro vibrační patronku (neni součástí balení) ​Zakřivená konstrukce s hladkým povrchem Silná přísavka pro uchycení na jakýkoliv hladký povrch Vhodné do většiny postrojů (průměr základny 7 cm) Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi. Parametry produktu: Délka: 15,5 cm ( z toho 13,5 cm délka pro penetraci) Průměr: 2,5 - 3 cm Průměr základny: 7 cm Materiál: silikon

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Kvalitní červené dildo z prémiového silikonového materiálu, obsahující na své spodní straně pouzdro, pro případné umístění vibrační patronky. Dildo vyniká svou plnou všestranností, vedle pouzdra pro vibrační patronku, poskytuje základnu v podobě silné přísavky, stejně tak jako dostatečnou plochu pro vložení do postrojů.

Samotný tvar dilda je anatomicky zakřivený, pro snadný průnik a intenzivní masáž bodu G. V průměru je dildo postupně se rozšiřující, až ke svému konci, kde je průměr nejsilnější (3 cm). Samotný povrch je pak velmi hladký a příjemný při styku s pokožkou. Konstrukce dilda je velmi flexibilní, ihned vracející svůj původní tvar.

Dildo doporučujeme začátečníkům i pokročilým, pro jeho naprostou všestrannost.

  • Malý počáteční průměr (2,5 cm) vhodný i pro začátečníky
  • Pouzdro na spodní straně pro vibrační patronku (neni součástí balení)
  • ​Zakřivená konstrukce s hladkým povrchem
  • Silná přísavka pro uchycení na jakýkoliv hladký povrch
  • Vhodné do většiny postrojů (průměr základny 7 cm)


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 15,5 cm ( z toho 13,5 cm délka pro penetraci)
Průměr: 2,5 - 3 cm
Průměr základny: 7 cm
Materiál: silikon

vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný, stejně tak rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Vzhledem k mnoha variantám nelze stanovit přesné složení. S naprosto čistým silikonem (100% lékařský silikon), se setkáme především u renomovaných značek. Tento druh pro svou absolutní nezávadnost a kvality se často používá v lékařství (např. v chirurgii). Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: Malesation, Německo