MALESATION Vibro Spanning-Ring - Dokonalý vibrační kroužek

Kód: 65505
Značka: Malesation
689 Kč
Skladem

Elegantní a moderní vibrační kroužek na penis, který Vám pomůže prodloužit dobu Vaší erekce. Dva výkonné motory s 10ti vibračními funkcemi, se postarají o nepřetržitou slast a pevnou erekci, během Vašeho výkonu. Kroužek je vhodný jak na kořen penisu, tak i pod varlata. Erekční kroužek obsahuje vlastní bateriový adaptér, který vydrží na jedno nabití až 60min. Díky použitému materiálu a úpravě povrchu, je velmi komfortní při užívání. Precizní provedení Elegantní a nerušící vzhled Perfektní ovladatelnost 2x výkonný motor Bohatý výběr z vibračních programů (10) Vlastní adaptér (nabíjení pomocí USB kabelu – součástí balení) Voděvzdorné provedení Kvalitní silikonový materiál Mírně elastický Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi. Parametry produktu: Vnitřní průměr kroužku: cca 4cm (mírně elastický) Tlouštka materiálu: 2cm Vnější průměr: 7,3cm Materiál: 100% lékařský silikon

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Elegantní a moderní vibrační kroužek na penis, který Vám pomůže prodloužit dobu Vaší erekce. Dva výkonné motory s 10ti vibračními funkcemi, se postarají o nepřetržitou slast a pevnou erekci, během Vašeho výkonu.
Kroužek je vhodný jak na kořen penisu, tak i pod varlata. Erekční kroužek obsahuje vlastní bateriový adaptér, který vydrží na jedno nabití až 60min. Díky použitému materiálu a úpravě povrchu, je velmi komfortní při užívání.

 

  • Precizní provedení
  • Elegantní a nerušící vzhled
  • Perfektní ovladatelnost
  • 2x výkonný motor
  • Bohatý výběr z vibračních programů (10)
  • Vlastní adaptér (nabíjení pomocí USB kabelu – součástí balení)
  • Voděvzdorné provedení
  • Kvalitní silikonový materiál
  • Mírně elastický
  • Váček pro úschovu

 

Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Vnitřní průměr kroužku: cca 4cm (mírně elastický)
Tlouštka materiálu: 2cm
Vnější průměr: 7,3cm
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii.   
Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.


Značka: Malesation, Německo