Malesation - sada pro masáž prostaty

Kód: 64762
Značka: Malesation
769 Kč
Skladem
Prostate massage set obsahuje výhodné balení pro muže, kteří začínají s masáží prostaty. V balení naleznete následující: Ultra P-Spot Massager Erotická pomůcka pro muže, kteří hledají nevibrační masážní přístroj pro prostatu a zároveň oblast perinea (anální hráze). Ultra P spot má flexibilní, hladkou a ergonomickou konstrukci zakončenou očkem pro snadnou manipulaci. Jeho rozměry jsou vhodné i pro začátečníky, kteří chtějí zkusit novou oblast vzrušení. Parametry: Celková délka: 13,3 cm (z toho 9,5 cm použitelná délka pro stimulaci) Průměr hlavičky: 2,7 cm Délka stimulátoru anální hráze (perinea): 4,1 cm Materiál: 100% silikon MALESATION Anal douche Anální sprcha pro provedení klystýru, vhodná nejen pro začátečníky s úzkou trubicí pro zavedení (průměr 0,8 cm, délka 5,5 cm) a „měchem“ který pojme 113ml vody. (Hledáte-li ještě užsí sprchu s análním nástavcem, pak Vám můžeme doporučit Fantasy anal lover) Použití: oddělte červený nástavec od měchu, který naplníte vodou (optimální teplota 38 stupňů) a znovu nasaďte červený nástavec. Poté vložte do konečníku a prudkým stiskem vyprázdněte celý měch. Celý proces opakujte do doby, než začne z análního otvoru téci čistá voda. Parametry: Délka nástavce určeného pro zavedení: 5,5 cm Průměr nástavce určeného pro zavedení: 0,8 cm Maximální obsah měchu: 113 ml Materiál: nástavec (ABS), měch (TPR) Erekční kroužky v sadě dále naleznete tři erekční kroužky s masážními kuličkami o průměru 2, 2,5 a 3 cm pro udržení erekce. Všechny erotické pomůcky, které sada obsahuje, můžete uschovat do černého sametové sáčku, ježý je součástí balení. Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi. Materiál: 100% lékařský silikon prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky. Značka: Malesation, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Prostate massage set obsahuje výhodné balení pro muže, kteří začínají s masáží prostaty. V balení naleznete následující:

Ultra P-Spot Massager
Erotická pomůcka pro muže, kteří hledají nevibrační masážní přístroj pro prostatu a zároveň oblast perinea (anální hráze).
Ultra P spot má flexibilní, hladkou a ergonomickou konstrukci zakončenou očkem pro snadnou manipulaci. Jeho rozměry jsou vhodné i pro začátečníky, kteří chtějí zkusit novou oblast vzrušení.

Parametry:
Celková délka: 13,3 cm (z toho 9,5 cm použitelná délka pro stimulaci)
Průměr hlavičky: 2,7 cm
Délka stimulátoru anální hráze (perinea): 4,1 cm
Materiál: 100% silikon


MALESATION Anal douche 
Anální sprcha pro provedení klystýru, vhodná nejen pro začátečníky s úzkou trubicí pro zavedení (průměr 0,8 cm, délka 5,5 cm) a „měchem“ který pojme 113ml vody. (Hledáte-li ještě užsí sprchu s análním nástavcem, pak Vám můžeme doporučit Fantasy anal lover)

Použití:
oddělte červený nástavec od měchu, který naplníte vodou (optimální teplota 38 stupňů) a znovu nasaďte červený nástavec. Poté vložte do konečníku a prudkým stiskem vyprázdněte celý měch. Celý proces opakujte do doby, než začne z análního otvoru téci čistá voda.

Parametry:
Délka nástavce určeného pro zavedení: 5,5 cm
Průměr nástavce určeného pro zavedení: 0,8 cm
Maximální obsah měchu: 113 ml
Materiál: nástavec (ABS), měch (TPR)

 

Erekční kroužky
v sadě dále naleznete tři erekční kroužky s masážními kuličkami o průměru 2, 2,5 a 3 cm pro udržení erekce.

Všechny erotické pomůcky, které sada obsahuje, můžete uschovat do černého sametové sáčku, ježý je součástí balení.


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Materiál: 100% lékařský silikon
prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: Malesation, Německo