MALESATION Masturbator Real Fresh Pussy

Kód: 65530
Značka: Malesation
799 Kč
Skladem
Dámské torzo kompaktních tvarů s vaginálním z materiálu imitujícího lidskou pokožku a milostné otvory, si pro své vlastnosti doslova zamilujete. Torzo je dobře nastavené pro vstup do obou milostných otvorů a zároveň dobře drží na rovné ploše, takže u vášnivější akce, Vám „neuteče“. Díky použitému materiálu, se chová jako „živé“. Stačí plácnout a zachvěje se, jako reálný zadeček. Oba otvory jsou dobře přístupné a elastické. Zvládnou tak ukojit každý rozměr penisu. Součástí balení jsou i dva vzorky lubrikačního gelu Malesation glide (2x10ml) Péče a údržba: elastomerový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování dbejte na to, aby nedošlo k styku s jinými erotickými pomůckami (výrobek pak ztrácí některé vlastnosti jako pružnost a pevnost). Pro lubrikaci můžete použít jakýkoliv lubrikační gel. Parametry produktu: Rozměry: šířka: 15,3 cm, délka: 19,6cm, výška: 9,4cm Materiál: TPE termoplastický elastomer představuje extrémně odolný a pružný materiál. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří antibakteriální působení a možnost aplikovat jakýkoliv lubrikant. Pachově je neutrální. Značka: Malesation, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Dámské torzo kompaktních tvarů s vaginálním  z materiálu imitujícího lidskou pokožku a milostné otvory, si pro své vlastnosti doslova zamilujete.
Torzo je dobře nastavené pro vstup do obou milostných otvorů a zároveň dobře drží na rovné ploše, takže u vášnivější akce, Vám „neuteče“.
Díky použitému materiálu, se chová jako „živé“. Stačí plácnout a zachvěje se, jako reálný zadeček. Oba otvory jsou dobře přístupné a elastické. Zvládnou tak ukojit každý rozměr penisu.

Součástí balení jsou i dva vzorky lubrikačního gelu Malesation glide (2x10ml)

Péče a údržba:

elastomerový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování dbejte na to, aby nedošlo k styku s jinými erotickými pomůckami (výrobek pak ztrácí některé vlastnosti jako pružnost a pevnost). Pro lubrikaci můžete použít jakýkoliv lubrikační gel.


Parametry produktu:
Rozměry: šířka: 15,3 cm, délka: 19,6cm, výška: 9,4cm

Materiál: TPE

termoplastický elastomer představuje extrémně odolný a pružný materiál. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří antibakteriální působení a možnost aplikovat jakýkoliv lubrikant. Pachově je neutrální.Značka: Malesation, Německo