MALESATION Masturbator Blow Job - imitace úst do ruky

Kód: 65497
Značka: Malesation
389 Kč
Skladem
Ruční masturbátor imitující lačná ústa v praktické kompaktní velikosti do ruky. Jeho vnitřní textura v podobě různě vystouplých přechodů, nejen perfektně dráždí, ale i vytváří podtlak a trénuje tak penis pro vyšší výdrž. Materiál na první dotek imituje pokožku a dodává tak na celkové realističnosti Vašeho prožitku - nehledě na rozměry Vašeho penisu, jej perfektně obepne po celé jeho délce a vymačká na maximum.  Masturbátor je velmi jednoduchý na údržbu – stačí jej obrátit "na ruby" pod mírně teplou vodou s mýdlem a je připraven na další akci! Součástí balení je i vzorek lubrikačního gelu Malesation glide 10ml Péče a údržba: elastomerový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování dbejte na to, aby nedošlo k styku s jinými erotickými pomůckami (výrobek pak ztrácí některé vlastnosti jako pružnost a pevnost). Pro lubrikaci můžete použít jakýkoliv lubrikační gel. Parametry produktu: Materiál: TPE termoplastický elastomer představuje extrémně odolný a pružný materiál. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří antibakteriální působení a možnost aplikovat jakýkoliv lubrikant. Pachově je neutrální.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Ruční masturbátor imitující lačná ústa v praktické kompaktní velikosti do ruky. Jeho vnitřní textura v podobě různě vystouplých přechodů, nejen perfektně dráždí, ale i vytváří podtlak a trénuje tak penis pro vyšší výdrž. Materiál na první dotek imituje pokožku a dodává tak na celkové realističnosti Vašeho prožitku - nehledě na rozměry Vašeho penisu, jej perfektně obepne po celé jeho délce a vymačká na maximum. 

Masturbátor je velmi jednoduchý na údržbu – stačí jej obrátit "na ruby" pod mírně teplou vodou s mýdlem a je připraven na další akci!

Součástí balení je i vzorek lubrikačního gelu Malesation glide 10ml

Péče a údržba:

elastomerový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování dbejte na to, aby nedošlo k styku s jinými erotickými pomůckami (výrobek pak ztrácí některé vlastnosti jako pružnost a pevnost). Pro lubrikaci můžete použít jakýkoliv lubrikační gel.


Parametry produktu:
Materiál: TPE

termoplastický elastomer představuje extrémně odolný a pružný materiál. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří antibakteriální působení a možnost aplikovat jakýkoliv lubrikant. Pachově je neutrální.Značka: Malesation, Německo