Malesation - HORNY WINGS

Kód: 67216
839 Kč
Skladem
Masturbátor v inovativním a ergonomickém designu se stimulačními drážkami, stimulačními jádry a stimulačními křídly pro intenzivní stimulaci dříku penisu a žaludu. Masturbátor, který lze používat jednou rukou, má 2 silné motory s 10 vibračními funkcemi. Rozšiřitelná křídla mohou přenášet vibrace této hračky a přídavný stimulátor žaludu může zvýšit intenzitu stimulace. Rukáv je vhodný pro všechny velikosti penisu. Součástí je saténové pouzdro na uložení. Materiál: roztažitelný silikon a plast ABS, měkký, pružný, bez zápachu, snadno se čistí, vodotěsný a dobíjí se pomocí kabelu USB . Celková délka: cca 16,20 cm, celková šířka: cca 5,90 cm. V případě potřeby použijte nějaké mazivo.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Masturbátor v inovativním a ergonomickém designu se stimulačními drážkami, stimulačními jádry a stimulačními křídly pro intenzivní stimulaci dříku penisu a žaludu.

Masturbátor, který lze používat jednou rukou, má 2 silné motory s 10 vibračními funkcemi.
 

Rozšiřitelná křídla mohou přenášet vibrace této hračky a přídavný stimulátor žaludu může zvýšit intenzitu stimulace. Rukáv je vhodný pro všechny velikosti penisu.

Součástí je saténové pouzdro na uložení.

Materiál: roztažitelný silikon a plast ABS, měkký, pružný, bez zápachu, snadno se čistí, vodotěsný a dobíjí se pomocí kabelu USB

. Celková délka: cca 16,20 cm, celková šířka: cca 5,90 cm. V případě potřeby použijte vodní lubrikant.