Magnaphall 45ml - krém na posílení erekce

Kód: 62203
Značka: Inverma
389 Kč
Skladem
Krém pro prodloužení pohlavního styku u mužů s mírným zvětšovacím účinkem. Má velmi dobré erekční účinky na principu roztažení cév a masivního prokrvení. Díky dočasně zvětšeným cévám dojde i ke krátkodobému zvětšení penisu, co do délky a objemu v řádu milimetrů.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Krém pro prodloužení pohlavního styku u mužů s mírným zvětšovacím účinkem. Má velmi dobré erekční účinky na principu roztažení cév a masivního prokrvení. Díky dočasně zvětšeným cévám dojde i ke krátkodobému zvětšení penisu, co do délky a objemu v řádu milimetrů.

Určeno pro: muže
Funkce: podpora erekce, podpora výkonů
Hlavní účinné látky: Capsicum

 

Aplikace:
naneste menší množství krému na penis a rozetřete od kořene po špičku. Účinky se objeví cca do 5min. Při pravidelném užívání dosáhnete vyššího efektu (cévy se postupně zvětší)

Složení:
Petrolatium (pro své mastící účinky používán v kosmetickém průmyslu), Paraffinum liqidum (pro své mastící účinky používán v kosmetickém průmyslu), Cetyl (zahušťovadlo často používané v kosmetickém průmyslu), Parfum. Ceresin (alternativa včelího vosku pro prodloužení účinnosti)
Alkohol. Hexyl cinnamal (složka často používaná v kosmetickém průmyslu pro produkty osobní hygieny), Capsicum frutescens (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu, pevné erekce), Hydroxicitronellal (pro zdůraznění podmanivé vůně), Benzyl benzonate (složka používaná pro odbourání nežádoucích mikroorganismů), Cinnamyl alcohol (složka často používaná v kosmetickém průmyslu pro produkty osobní hygieny), Limonene (uhlovodík silně vonící po pomerančích), Capsicum frutescens (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu, pevné erekce), Butylphenyl metylpropional (syntetická vonná přísada se silnou květinovou vůní), Linalool (přírodní vůně), Alpha-isomethyl ionone (syntetikům často používané v parfémech), Geraniol (hlavní složka růžového oleje pro dotvoření vůně), Citronellol (pro zdůraznění podmanivé vůně), Citral (rostlinného původu se silnou citronovou vůni a antimikrobiálními účinky), Isopropyl niconitate (čistící složka), Coumarin (kumarin – vyskytuje se v mnoha rostlinách, konzervant), Isopropyl niconitate (čistící složka), Isoeugenol (získává se z esenciálních olejů za účelem dotvoření vůně)

Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 45 ml

Značka: Inverma, Německo