Love Toy - vagínka

Kód: 65026
Značka: Toyz4lovers
399 Kč
Skladem
Vyšší verze ručního masturbátoru v diskrétním obalu z oblíbené řady LovetoY, který zprostředkovává velmi realistické dojmy. Patentovaný materiál Cyberskin, ihned evokuje lidskou pokožku, včetně samotného vstupu v podobě vytvarované vagínky.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Vyšší verze ručního masturbátoru v diskrétním obalu z oblíbené řady LovetoY, který zprostředkovává velmi realistické dojmy. Patentovaný materiál Cyberskin, ihned evokuje lidskou pokožku, včetně samotného vstupu v podobě vytvarované vagíny, která umí doslova pojmout a polaskat.

Uvnitř se nachází textura s mírně vystouplými kruhovitými přechody, které dokonale dráždí penis po celé jeho délce. Takto realistická stimulace, dovede penis k rychlému vrcholu a nejen to. Jedná se o perfektní trenažér pro reálné bojiště.
Díky obou otevřeným koncům a elastickému průměru je masturbátor vhodný pro jakýkoliv typ penisu. I samotné čištění je díky oboustranným průchodům a vyjmutelné vložce, velmi snadné a rychlé.

TIP:
Chcete-li získat dokonalou kondici a výdrž, doporučujeme v průběhu výkonu, držet masturbátor pevněji sevřený, pro vyšší intenzitu tření. Zajímavé je také hraní s podtlakem, kdy horní část průchodu, částečně nebo úplně ucpete prstem. Bouřlivé výsledky, pak na sebe nenechají dlouho čekat.

  • Realistické provedení vstupu a vnitřku
  • Patentovaný materiál "Cyberskin" imitující lidskou pokožku
  • Otevřený konec pro jakýkoliv rozměr penisu
  • Diskrétní pevný obal
  • Snadná uchopitelnost pro pohotovou manipulaci
  • Pohotová a rychlá údržba
  • Lubrikant jako bonus


Péče a údržba:
výrobky z TPR omýváme antibakteriálním mýdlem nebo desinfekčními prostředky pro erotické pomůcky. Uložíme-li pomůcku na delší dobu, je třeba napudrovat speciálním pudrem nebo kukuřičným škrobem. Povrch je také citlivý na jiné materiály a proto je třeba ukládat pomůcku samostatně. Používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Použitelná délka: 15 cm
Průměr: elastický
Materiál: TPR

termoplastická guma je svým povrchem a vlastnostmi velice podobná lidské pokožce. Povrch je obecně měkký, hedvábný a drží stabilní teplotu. Často jej nalezneme u erotických pomůcek, které mají za úkol podpořit realistické pocity při užívání. Při výrobě se TPR různě kombinuje se silikony a dalšími složkami. Vznikají tak patentované materiály jako Love Clone, Super skin, Cyber skin, apod. které se předhánějí v poskytnutí co nejrealističtějších zážitků.