Lelo GIGI 2 - Vibrátor navržený na bod G

Kód: 69184
Tip
Značka: Lelo
2 587 Kč
Skladem
Vibrátor GIGI by žádné dámě rozhodně neměl chybět! 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

GIGI 2 je vylepšená verze velmi oblíbeného vibrátoru bodu G LELO, pravděpodobně nejpozitivněji hodnoceného Pleasure Object, jaký byl kdy vytvořen.

Díky charakteristické zploštělé špičce, která je ideální pro průzkum této erotogenní zóny, její nové vylepšení zahrnují ještě měkčí silikon, plně voděodolný design a 100% zvýšení výkonu.

Osm různých vibračních vzorů, kde intenzity slasti nelze popsat.

 


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Materiály schválené FDA: Silikon bez ftalátů/ABS plast
Povrchová úprava: matný silikon/lesklý ABS plast
Rozměr: 165 x 35 x 33 mm
Hmotnost: 79g
Baterie: Li-lon 920mAh 3,7V
Nabíjení: 2 h při 5,0V 500mA
Uživatelský čas: 4 hodiny
Pohotovostní režim: 90 dní
Frekvence: 100Hz
Maximální hladina hluku: < 50 dB
silikonový materiál je těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný, stejně tak rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Vzhledem k mnoha variantám nelze stanovit přesné složení. S naprosto čistým silikonem (100% lékařský silikon), se setkáme především u renomovaných značek. Tento druh pro svou absolutní nezávadnost a kvality se často používá v lékařství (např. v chirurgii). Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.