Jak používat vakuovou pumpu

   Použití vakuové pumpy je vcelku pohotové a jednoduché, pro nejlepší výsledky i komfort je třeba užívat lubrikační gel na vodní bázi. Důvody jsou hned dva: manžeta, která obepíná kořen penisu, aby zabránila úniku vzduchu (podltaku) po namazání lépe těsní, zvláště na chlupatém těle, lubrikant dále oceníte při dosahování erekce, kdy penis postupně v tubusu pumpy roste a než dosáhne plného ztopoření, tak drhne žaludem o vnitřní plast. Díky lubrikování, Vám však tyto nepříjemné pocity nenastanou.
   
Po dosažení erekce ve vakuové pumpě, doporučujeme zvláště těm, co chtějí docílit většího penisu, zvolit elastický erekční kroužek, který se navleče na tubus vakuové pumpy. Po dosažení erekce jej srolujete na kořen penisu a poté až tlak z pumpy odpustíte, odejmete ji. Tímto šikovně zabráníte, aby přebytečná krev, jež činí penis větším než obvykle, ihned neodtekla a penis se nedostal do rozměrů klasického ztopoření.

 

   Pokud preferujete klasický způsob nasazení erekčního kroužku, je třeba jednat rychleji, než penis začne postupně ochabovat. V  tomto případě pomůže, když si penis přidržíte kolem kořene silněji rukou, než si vše potřebné zařídíte.

 

 

Další možností využití vakuové pumpy

 

   Vakuové pumpy neposkytují jen řešení pro erektilní disfunkce, ale i k mnoha dalším hrátkám, oblíbenými zvláště u mladší generace. Například jako efektivní pomoc, po jedné případně více ejakulacích, kdy pumpa pomůže ihned postavit zvadlý penis a prodloužit výrazně délku styku pro nezdolné milence.
   Další kladný efekt, na který jsme již poukazovali je po natlakovaní drobné, avšak znatelné zvětšení penisu spolu s vystouplými žílami po celé délce Vašeho mužství, tento pohled si zamiluje především Váš protějšek.


Pokud je Vašem hledáčku sexuální zdraví a prevence, tak Vás pumpy taktéž uspokojí. Pravidelným tréninkem, si cvičíte topořící destičky, které se časem začnou rychleji a bohatěji prokrvovat, čímž Vám dopřejí erekci nejen silnou a rychlou, ale i o něco větší penis, kdykoliv a kdekoliv bez použití pumpy, která bude tajemstvím Vašeho úspěchu, zvláště u jedinců, kteří se zdráhají před protějškem podobné věci používat.

 

Ani partnerka nezůstane zanedbaná..

 

pokud chcete myslet i na svojí partnerku, je vakuová pumpa s trochu odřenýma ušima použitelná i jako podtlak u žen. Avšak spíše v podobě dodatečné inspirace pro hrátky, kdy tyto aktivity nedoporučujeme, ale jen inspirujeme a necháváme na Vašem zvážení:
Pokud chcete např. partnerku s více vystouplými bradavkami, či se těšit z jejího vzrušení pod Vašimi doteky, jež bude větší než obvykle, zaujmete stejný postup jen místo penisu přiložte k bradavce a pumpujte velmi pomalu, jakmile se bradavka ztopoří okamžitě přestante. Nyní ji bradavka prokrvena více než obvykle, o to je i citlivější, čehož je dobré okamžitě využít. Tímto jsme si i z části nahradili savky na bradavky, ale jen do určité míry. Pokud se Vám tato stimulace zalíbila, jistě Vás potěší kategorie se zbožím více přizpůsobeným pro tuto oblast, kde naleznete i vychytávky např. pro zajištění vztyčených bradavek po výrazně delší dobu.

  Pokud nemáte dost a chcete svůj protějšek více vyhecovat nebo jste milovníky experimentování, lze s trochou šikovnosti, zneužít vakuovou pumpu jako méně dokonalou náhražku podtlakových pump určených přímo pro vagínu. Za zkoušku vytvoření takového podtlaku a nového druhu vzrušení jistě stojí. Stane-li se Vám tato disciplína oblíbenou nalezente například zde pomůcky k tomu přímo povolané.  

   Otvor pumpy s manžetou přiložte přímo k vagíně, i když Vás bude svádět sundání manžety pro větší zasáhnutí oblasti, riskujete tak rychlé poranění a ani podtlak nebude to pravé.  Snažte se, především aby stydké pysky, byli vystaveny podtlaku. Opět je více než vhodné použít lubrikační gel na vodní bázi, který Vám pomůže zamezit unikání podtlaku. Pokud se vše podaří, začne mírně prostupovat vagína skrze manžetu. Zde doporučujeme přestat, kdyby vše nadále prostupovalo, mohlo by při upouštení podltaku, dojit ke zranění o vnější hrany manžety.

 

Pokud se Vám vše zdárně podaří, nezbývá než očekávat řádně prokrvený klín, který je na onech místech výrazněji zvětšen díky mohutnému prokrvení, které zaručí výrazně větší vzrušení ať z jemných doteků jazykem a to především na klitorisu, či zapojením Vašeho mužství, který bude intenzivně dráždit vagínu na vstupu.