Inverma Prompt Frau 13ml - krém pro ženy, zvyšující sexuální požitky

Kód: 64919
Značka: Inverma
329 Kč
Skladem
Krém speciálně vyvinutý pro ženy, se složením umocňujícím vyšší sexuální prožitek, včetně urychlení nástupu orgasmu. Krém těchto cílů dosahuje celkovým prokrvením v intimních místech, které jsou následně sensitivnější pro sexuální podněty. Krém je vhodný jak pro zvýšení požitků během pohlavního styku, ale i při samotné masturbaci. Určeno pro: ženy Funkce: zvýšení libida, zvýšení sexuálních prožitků Hlavní účinné látky: Capsicum frutescens, Benzyl Benzonate Aplikace: Cca 15min. před stykem naneste menší množství krému na klitoris a jemně vmasírujte, než se krém vstřebá. Pro umocnění efektu aplikujte každý den.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Krém speciálně vyvinutý pro ženy, se složením umocňujícím vyšší sexuální prožitek, včetně urychlení nástupu orgasmu. Krém těchto cílů dosahuje celkovým prokrvením v intimních místech, které jsou následně sensitivnější pro sexuální podněty. Krém je vhodný jak pro zvýšení požitků během pohlavního styku, ale i při samotné masturbaci.

Určeno pro: ženy
Funkce: zvýšení libida, zvýšení sexuálních prožitků
Hlavní účinné látky: Capsicum frutescens, Benzyl Benzonate

Aplikace:
Cca 15min. před stykem naneste menší množství krému na klitoris a jemně vmasírujte, než se krém vstřebá. Pro umocnění efektu aplikujte každý den.

Složení:

Petrolatum (pro své mastící účinky používán v kosmetickém průmyslu), Parafinum liqidum (minerální olej, způsobující povrchový film), Cetyl alkohol (zahušťovadlo často používané v kosmetickém průmyslu), Parfum (parfemace), Alkohol, Capsicum frutescens (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu, pevné erekce), Isopropyl niconitate (čistící složka)

Obsah: 13ml
Značka: Inverma, Německo