Inverma - Herren creme (silné afrodisiakum pro muže) 20ml

Kód: 67015
Značka: Inverma
339 Kč
Skladem
Kvalitní afrodisiakum a podpora erekce pro muže v podobě krému. Jeho primárním úkolem není přivést k erekci, ale dodat patřičnou sexuální chuť. Krém po aplikaci na penis, Vás doslova do 30min. „nadrží“. Penis bude velice citlivý na sexuální podněty, které bude doprovázet zvýšená potřeba a touha po sexuálním styku. Afrodiziakální účinky krému jsou silné, kdy po ejakulaci budete schopni bezprostředně dalšího styku s patřičnou chutí. Za zmínku také stojí příjemná a nevtíravá pižmová vůně, kterou nesou všechny výrobky od německé Invermy.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Kvalitní afrodisiakum a podpora erekce pro muže v podobě krému. Jeho primárním úkolem není přivést k erekci, ale dodat patřičnou sexuální chuť. Krém po aplikaci na penis, Vás doslova do 30min. „nadrží“. Penis bude velice citlivý na sexuální podněty, které bude doprovázet zvýšená potřeba a touha po sexuálním styku.
Afrodiziakální účinky krému jsou silné, kdy po ejakulaci budete schopni bezprostředně dalšího styku s patřičnou chutí. 
Za zmínku také stojí příjemná a nevtíravá pižmová vůně, kterou nesou všechny výrobky od německé Invermy.

Určeno pro: muže
Funkce: zvýšení sexuální touhy
Hlavní účinné látky: Capsicum

Aplikace:
Krém vmasírujte na celý penis včetně žaludu, první znatelné účinky se obvykle dostavují během cca 30min.

Složení:

Petrolatum (pro své mastící účinky používán v kosmetickém průmyslu), Paraffinum liqidum (pro své mastící účinky používán v kosmetickém průmyslu), Cetyl (zahušťovadlo často používané v kosmetickém průmyslu), Parfum, Limonene (uhlovodík silně vonící po pomerančích), Capsicum frutescens (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu, pevné erekce), Butylphenyl metylpropional (syntetická vonná přísada se silnou květinovou vůní), Hydroxicitronellal (pro zdůraznění podmanivé vůně), Linalool (přírodní vůně), Alpha-isomethyl ionone (syntetikům často používané v parfémech), Geraniol (hlavní složka růžového oleje pro dotvoření vůně), Citronellol (pro zdůraznění podmanivé vůně), Citral (rostlinného původu se silnou citronovou vůni a antimikrobiálními účinky), Isopropyl niconitate (čistící složka), Amyl cinnamal (složka často používaná v kosmetickém průmyslu pro produkty osobní hygieny), Benzyl benzonate (složka používaná pro odbourání nežádoucích mikroorganismů)

Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 20ml

Značka: Inverma, Německo