Insider Bold - pánský stimulátor prostaty

Kód: 64949
679 Kč
Skladem
Modernější verze navazující na předchozí oblíbenou erotickou pomůcku, určenou pro masáž prostaty a perinea

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Anatomicky tvarovaný vibrátor pro stimulaci pánské prostaty. Díky svému ergonomickému tvaru, se snadno zavádí a dosahuje svou plochou prostaty. Jeho spodní část, se pak dotýká perinea (prostor mezi šourkem a análním vchodem), který perfektně masíruje. Materiál vibrátoru je tvořen ze silikonového materiálu s polyurethanovou úpravou, která dodává semišový pocit při dotyku.

Vibrační jednotku zabezpečuje odnímatelná patronka. Díky možnosti patronku odejmout a samotnému materiálu, je hygienická údržba velmi snadná a pohotová. 


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 12 cm 
Průměr: 3 cm
Pohon: 3 x LR44 (peckové baterie)
Materiál: lékařský silikon

vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný, stejně tak rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Vzhledem k mnoha variantám nelze stanovit přesné složení. S naprosto čistým silikonem (100% lékařský silikon), se setkáme především u renomovaných značek. Tento druh pro svou absolutní nezávadnost a kvality se často používá v lékařství (např. v chirurgii). Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.