IBIZA - vibrační kolíček na dálkové ovládání - velikost M

Kód: 69737
879 Kč
Dočasně vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Elegantní anální kolík ergonomického designu z kvalitního materiálu s vibrací.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Klasický a vibrační anální kolík se šperkem.

Kónický tvar špuntu umožňuje velmi jemné zavádění a vibrační funkce zajišťuje další intenzivní stimulaci. Zástrčka obsahuje 1 výkonný motor s 10ti vibračními režimy, které lze ovládat velmi jednoduše pomocí tlačítka nebo pomocí dálkového ovladače.

  • Snadné zavádění
  • Vysoce kvalitní materiál
  • Dobíjecí
  • Na dálkové ovládání


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 7 cm 
Průměr: 3,2 cm
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.