Hydro7 - vodní vakuová pumpa (modrá)

Kód: 63058
1 889 Kč
Skladem
Jedna z řady nejsilnějších a nejvyspělejších vakuových pump na trhu s patentovanou technologií pro bezpečnost při užívání!

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Jedna z řady nejsilnějších a nejvyspělejších vakuových pump na trhu s patentovanou technologií pro bezpečnost při užívání!
AndroBath je vodní vakuová pumpa tzv. hydropumpa, která využívá tlaku vody namísto vzduchu, jako je tomu u klasických pump, proto své místo nalezne především ve vaně či sprchovém koutě.

Androbath Vám výrazně pomůže při zvětšování penisu, procvičování či dosahování rychlé erekce, dále řeší potíže s erektilní dysfunkcí, zakřivením penisu, prospívá prostatě a dokonce pomáhá při předčasné ejakulaci.
Penis je 99% veškerého času v ochablém stavu, v tomto období se v penisu hromadí toxiny, které následně znemožňují nástup erekce. Při pravidelném používání vodní pumpa Androbbath tyto toxiny odstraňuje a zároveň zabraňuje vzniku toxinů nových, které se hromadí v tkáních penisu. Při pravidelném používání této pomůcky proudí do penisu krev s vysokým obsahem kyslíku. Je rovněž prokázáno, že vodní vakuové pumpy obecně snižují hladinu cholesterolu a pomáhají tak více, než je zřejmé na první pohled.

Použití je snadné: AndroBath naplníme vodou, odstraníme případné bubliny a nasadíme na penis. Poté několikrát přitlačíme ke kořeni penisu - vytlačí se tak přebytečná voda a vznikne podtlak. Doporučujeme pro první čas regulovat tlak na 170-175 a postupně během dvou týdnů přejít na 190-195 (ukazatel tlaku naleznete na tubusu)
Pro optimální výsledky, používejte Adrobath po dobu 15-20 minut 3 až 7x týdně.

Pružná manžeta udržuje podtlak a penis je tak intenzivně roztahován do objemu a délky. Měřítko na Androbath velmi přesně ukazuje dosažené výsledky. Uvolnění podtlaku se provádí ventilkem na konci tubsu.
Pro větší bezpečnost při užívání má zařízení vnější komoru, kde je automatický ventil a vnitřní komoru pro bezpečnost a dynamickou podporu. Je to patentovaná technologie pro extra bezpečnost, včetně druhého rukávu vnitřní ochrany, nově navržené kompresní komory k zajištění bezpečnosti varlat a dvě fáze uvolnění ventilu pro vytvoření dokonalého tlaku.

  • Vakuová pumpa založena na vodním podtlaku – jedna z nejsilnějších na trhu
  • Pomůcka pro nápravu erektilní dysfunkce, prostaty, zakřiveného penisu a předčasné ejakulace
  • Pravidelným užíváním dosáhnete pohotového nástupu erekce
  • Patentovaná technologie pro vyšší bezpečnost

Délka tubusu: 30 cm
Průměr tubusu: 5,5 cm
Značka: Androbath, Itálie