HOT Spanish fly cream - Španělské mušky s erekčními účinky

Kód: 66968
Značka: HOT
289 Kč
Skladem
Nechcete si kapat pod jazyk a přesto okusit afrodiziakální účinky jaké mají španělské mušky? Pak je tento afrodiziakální krém pro muže, svým složením vhodnou náhradou. Dosáhnete stejných stavů, které se Vám dostanou v případě užití španělských mušek. Krém podporuje erekci, libido a vyšší sexuální citlivost.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Nechcete si kapat pod jazyk a přesto okusit afrodiziakální účinky jaké mají španělské mušky? Pak je tento afrodiziakální krém pro muže, svým složením vhodnou náhradou. Dosáhnete stejných stavů, které se Vám dostanou v případě užití španělských mušek. Krém podporuje erekci, libido a vyšší sexuální citlivost.

Určeno pro: muže
Funkce: podpora erekce, podpora libida, podpora výkonů
Hlavní účinné látky: Capsicum, Andělika lékařská, Mentol, Eukalyptus, Slunčnicový olej,

Aplikace:
Krém v  objemu o velikosti hrášku, naneste na penis a rozetřete pohyby od kořene po špičku penisu. Po chvilce začnete cítit pálení a chladivé pocity, které po chvilce odezní a nastoupí žádoucí účinky.


Složení:
Dimethicone (hydratující účinky), Pentylene glycol (rozpouštědlo a konzervační látka), Sodium polyacrylate (polyakrylát sodný – absorbuje vodu), PEG 40 hydrogenated castor oil (emulgátro a vonná přísada), Menthol (součást silice máty peprné vyznačující se mírnými anestetickými účinky. Zanechává chladivý pocit), Eucalyptus globulus leaf oil (eukalyptový olej, získaný z Tasmánské modré gumy, jež představuje stále zelený strom), Helianthus annuus (sunflower) seed oil (slunečnicový olej s vysokým obsahem vitamínu E), Mentha arvensis leaf oil (olej z máty peprné s desinfekčními účinky, vyvolávající prokrvení), Angelica polymorpha sinensis root extract (výtažky z kořene anděliky lékařské – též známé jako ženský ženšen s výraznými hydratačními, regenerujícími a prokrvujícími účinky), Capsicum frutescens resin (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu, pevné erekce), Capsicum annuum extract (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu, pevné erekce), Ethylhexyl stearate (vytváří film a pokožce dodává jemný a hladký vzhled), Hydroxyethylcellulose (gelové a zahušťovací činidlo), Tricedeth 6 (umožňuje absorpci do pokožky), Limonene (uhlovodík silně vonící po pomerančích), Voda


Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah:  30ml
Značka: HOT, Velká Británie