HOT Power spray Active men 50ml - přípravek pro zvýšení požítků

Kód: 64513
Značka: HOT
249 Kč
Skladem
Zvyšuje a zintenzivňuje sexuální prožitky, včetně výkonu. Ideální pro muže, kteří hledají nové možnosti, jak svou partnerku uspokojit na 100% svým mužstvím. Vedle patřičného požitku pro partnerku, zažívá muž podstatně intenzivnější požitky i nové vjemy, včetně bouřlivého vyvrcholení. O zvýšené prožívání se starají koncentrované výtažky z papriky křovité, Kafru, pšeničných klíčků a Ginkgo biloby, které penis masivně prokrvují, oteplují, činí jej velmi senzitivním na vnější podněty a díky svým afrodiziakálním účinkům, podporují mužské libido a vytrvalost. Určeno pro: muže Funkce: podpora erekce, intenzivnější prožitky Hlavní účinné látky: Kafr, Olej z pšeničných klíčků, Ginkgo biloba, Paprika křovitá Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován. Obsah: 50ml

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Zvyšuje a zintenzivňuje sexuální prožitky, včetně výkonu. Ideální pro muže, kteří hledají nové možnosti, jak svou partnerku uspokojit na 100% svým mužstvím. Vedle patřičného požitku pro partnerku, zažívá muž podstatně intenzivnější požitky i nové vjemy, včetně bouřlivého vyvrcholení.
O zvýšené prožívání se starají koncentrované výtažky z papriky křovité, Kafru, pšeničných klíčků a Ginkgo biloby, které penis masivně prokrvují, oteplují, činí jej velmi senzitivním na vnější podněty a díky svým afrodiziakálním účinkům, podporují mužské libido a vytrvalost.

Určeno pro: muže
Funkce: podpora erekce, intenzivnější prožitky
Hlavní účinné látky: Kafr, Olej z pšeničných klíčků, Ginkgo biloba, Paprika křovitá  


Aplikace:
2x stříkněte a vmasírujte po celé délce penisu, včetně žaludu. Pro postupné zvýšování účinku aplikujte každý den.
Po otevření spotřebujte do 6ti měsíců.

Složení:
Capsicum annuum extract (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu, pevné erekce), Camphor (kafr - jehličnatý strom rostoucí v Asii, rychle se vstřebává, vyvolává prokrvení a tím i hřejivý pocit), Triticum vulgare (wheat) germ oil (olej z pšeničných klíčků, bohatý na vitamíny B a E), Ginkgo bilboa leaf extract (extrakt z Ginkgo biloby – rozšiřuje a zprůchodňuje cévy, často se užívá jako prevence proti infarktu – ucpaných cév), Voda, Cetearyl isononoate (kyselina pelargonová – změkčovadlo), Cetearyl alcohol (změkčovadlo a stabilizátor), Ceteareth 20 (změkčovadlo a emulgátor), Dimethicone (hydratující účinky), Glycerin (zvlhčovadlo), Cetyl palmitate (zvyšuje stabilitu emulze a vytváří film), Benzyl nicotinate (složka používaná pro odbourání nežádoucích mikroorganismů), Retinyl palmitate (antioxidant a zdroj vitamínů A), Helianthus  annuus (sunflower) seed oil (slunečnicový olej s vysokým obsahem vitamínu E), Sorbitol (přírodní stabilizátor a zahušťovadlo), Tocopheryl acetate (vitamín E acetát s antioxidačními účinky), Glyceryl linoleate (hydratační složka), Propylene glycol (zvlhčovadlo), Xanthan gum (přírodní látka pro stabilizaci a spojení), Phenoxyethanol (organická sloučenina sloužící jako fixativ), Methylisothiazolinone (konzervační prostředek používaný v produktech osobní péče)

Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 50 ml

Značka: Hot, Velká Británie