HOT marathon power cream 30 ml - krém pro prodloužení pohlavního styku

Kód: 64445
Značka: HOT
259 Kč
Skladem
Silný stimulační krém, vyvinutý pro muže a jejich delší sexuální výkon. Krém obsahuje bohaté složení prokrvujících výtažků z papriky křovité a ostatních činidel jako např. Vanil butyl ether, které penis mohutně prokrvují a současně i zahřívají. Aby se však dosáhlo maxima, tak je krém obohacen o další výtažky z Ginkgo biloby, která je známá svým působením na žíly, které roztahuje a umožnuje tak větší krevní průtok. Pro oddálení samotné ejakulace slouží výtažky z Kafru, který působí jako mírné anestetikum. Penis tak veškeré sexuální podněty, které jej dráždí a vyvolávají tak předčasnou ejakulaci, bude vnímat v omezené míře, ale zároveň díky vysokému prokrvení neochabne. TIP Nechcete-li však nic nechat náhodě, doporučujeme cca 1 – 2 hod. před pohlavním stykem provést masturbaci. Nemusíte se bát, že by došlo k následnému selhání – silné erekční účinky krému, zvláště u osob ve věku 18 – 40, penis ihned uvedou v žádoucí stav. Určeno pro: muže Funkce: oddálení ejakulacei, podpora erekce Hlavní účinné látky: Vanillyl butyl ether, Helienathus annuus (sunflower) seed oil, Capsicum frutescens, Capsicum Annuum extract, Ginkgo biloba leaf extract, Camphor Aplikace: naneste menší množství krému o velikost hrášku na penis a důkladně rozmasírujte po celé jeho délce, včetně žaludu než se krém vstřebá. Doporučujeme poprvé provést „nanečisto“ abyste věděli, co očekávat během styku a případně i upravit dávkované množství.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Silný stimulační krém, vyvinutý pro muže a jejich delší sexuální výkon. Krém obsahuje bohaté složení prokrvujících výtažků z papriky křovité a ostatních činidel jako např. Vanil butyl ether, které penis mohutně prokrvují a současně i zahřívají. Aby se však dosáhlo maxima, tak je krém obohacen o další výtažky z Ginkgo biloby, která je známá svým působením na žíly, které roztahuje a umožnuje tak větší krevní průtok.

Pro oddálení samotné ejakulace slouží výtažky z Kafru, který působí jako mírné anestetikum. Penis tak veškeré sexuální podněty, které jej dráždí a vyvolávají tak předčasnou ejakulaci, bude vnímat v omezené míře, ale zároveň díky vysokému prokrvení neochabne, čímž docílíte prodloužení pohlavního styku.

TIP
nechcete-li nic nechat náhodě, doporučujeme cca 1 – 2 hod. před pohlavním stykem provést masturbaci. Nemusíte se bát, že by došlo k následnému selhání – silné erekční účinky krému, zvláště u osob ve věku 18 – 40, penis ihned uvedou v žádoucí stav.

Určeno pro: muže
Funkce: oddálení ejakulacei, podpora erekce
Hlavní účinné látky: Vanillyl butyl ether, Helienathus annuus (sunflower) seed oil, Capsicum frutescens, Capsicum Annuum extract, Ginkgo biloba leaf extract, Camphor 


Aplikace:
naneste menší množství krému o velikost hrášku na penis a důkladně rozmasírujte po celé jeho délce, včetně žaludu než se krém vstřebá. Doporučujeme poprvé provést „nanečisto“ abyste věděli, co očekávat během styku a případně i upravit dávkované množství.


Složení:

Triticum vulgare (wheat) germ oil (olej z pšeničných klíčků, zdroj vitamínů B, E, vápníků apod. pro zdravou pokožku), Vanillyl butyl ether (činidlo mající funkci oteplení pomocí prokrvení), Helienathus annuus (sunflower) seed oil (lehce jantarová tekutina ze slunečnicových semen užívaná v produktech osobní hygieny), Capsicum frutescens (extrakt z papriky křovité pro vyvolání vyššího krevního oběhu, pevné erekce), Capsicum Annuum extract (tepelně stimulující a dráždící látka, extrahovaná z papriky rostoucí v Jižní Americe), Camphor (kafr - jehličnatý strom rostoucí v Asii, rychle se vstřebává, vyvolává pocit chlazení a mírně působí jako lokální anestetikum - umrtvení), Voda, Ginkgo biloba leaf extract (extrakt z Ginkgo biloby – rozšiřuje a zprůchodňuje cévy, často se užívá jako prevence proti infarktu – ucpaných cév), Cetearyl isononaoate (mastná kyselina používaná v produktech osobní hygieny), Cetearyl alkohol (změkčovadlo a stabilizátor emulze), Dimethicone (hydratující účinky)
Ceteareth-20 (změkčovadlo a stabilizátor olejů), Glycerin (používá se jako hydratační složka ve většině kosmetických přípravků, zubních past či jako změkčovadlo v léčivech), Cetyl palmitate (ester odvozený z kyseliny plamovité a cetylalkoholu, slouží jako vosk), Sorbitol (přírodní stabilizátor a zahušťovadlo), Tocopheryl acetate (vitamín E acetát s antioxidačními účinky), Propyleneglykol (zvlhčovadlo), Xanthan gum (přírodní látka pro stabilizaci a spojení), Glyceryl linoleáte (hydratační složka), Phenoxyethanol (organická sloučenina sloužící jako fixativ), Methylisothiazolinone (konzervační prostředek používaný v produktech osobní péče), Glyceril linoleate (emulgátor, konzistenční činidlo)

Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 30ml
Značka: HOT, Velká Británie