HOT FANTASY LOIS - prémiový vibrátor s válečkem

Kód: 63899
Tip
2 179 Kč –30 %
HOT FANTASY LOIS - prémiový vibrátor s válečkem 7630009729638 51 385
2 179 Kč –30 % 1 512 Kč
Skladem

Prémiový vibrátor s výstupky na Gbod a válečkem nabízí hedvábný povrch z vysoce kvalitního silikonového materiálu s možností navolení až 10 možných kombinací vibrací

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Prémiový vibrátor s výstupky na Gbod a jezdícím válečkem nabízí hedvábný povrch z vysoce kvalitního silikonového materiálu s možností navolení až 10 možných kombinací vibrací, které přinesou nezapomenutelný orgasmus. Vše zabezpečují dva silné vibrační motory, které pohání akumulátor, který se nabíjí prostřednictvím USB kabelu. Samotné tělo vibrátoru je voděodolné a nenáročné na údržbu.

Samotný chod vibrátoru je velice tichý, neruší a tlačítka na spodní straně umožňují pohotovu volbu. Akumulátor se nabíjí 120 minut a poté vydrží obstarávat výkonnou stimulaci po dobu 60 minut.


Péče a údržba:
Materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 20,9 (z toho 13 cm použitelná délka pro zavedení)
Průměr: 3,7 cm
Pohon: akumulátor (dobíjení přes USB kabel 120min. – doba výdrže 60 min.)
Materiál: silikon

vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný, stejně tak rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Vzhledem k mnoha variantám nelze stanovit přesné složení. S naprosto čistým silikonem (100% lékařský silikon), se setkáme především u renomovaných značek. Tento druh pro svou absolutní nezávadnost a kvality se často používá v lékařství (např. v chirurgii). Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: HOT FANTASY - Premium